Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy stewardess...

Hogy zajlik egy stewardess melós állás interjú?

Figyelt kérdés
A Wizz Air-hez szeretnék majd jelentkezni és szeretném tudni hogy hogyan zajlik az állásinterjú. Magyarul vagy angolul? Mit kell tudnom erről.Tapasztaltak véleményét és olyanokét várom, akik tudnak erről valamit. Nagyon köszönöm!
2013. jan. 8. 19:58
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! :)
2013. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az interjú angolul megy, stuvi jellegű ruhában érdemes megjelenni. 2 interjúztató van,az egyik kedves lesz,a másik bunkó (direkt,ez az interjú része). lesznek szituációs feladatok is. valószínűleg sokan lesznek, beleértve volt maléveseket is. az interjú több körös olyan 6-8,ezalatt folyamatosan szelektálnak. ha nem vesznek fel, az interjútól számított egy éven belül nem mehetsz vissza a Wizzhez interjúzni.
2013. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mikről szoktak kérdezősködnek?
2013. jan. 12. 16:46
 4/5 A kérdező kommentje:
*kérdezősködni?
2013. jan. 12. 16:47
 5/5 anonim válasza:
azt nem tudom sajnoos, mert az oszitársam ment, és azt nem tudtam meg
2013. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!