Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Kérlek,...

Mi a véleményetek? Kérlek, olvassátok el, nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Édesanyámmal beszéltünk egy-két dologról,nem részletezném ha nem probléma.

Mivel most vagyok pályaválasztás előtt(továbbtanulás)

Így választottunk is szakmát,ahol most vagyok suli,itt meglenne az egy év gyakorlat,viszont utána más gyakorlati helyet kell keresni.

És a nevem alapján,ahogy beszéltük is,elég nagy hátrányban volnék,mivel cigány édesapám,de Ő kiskorom óta elhagyott,így édesanyámmal élek.

Ez az ország,és sajnos (lehet nem sajnos,cigányok tehetnek róla)

Nem tudnak beilleszkedni,a kultúra,és más indokolt ok is közrejátszik,hogy nem szeretik a cigányokat.

Azt beszéltük édesanyámmal,hogy a nevemet meg szeretnénk változtatni(a vezetéknevet) úgy jobban menne majd felnőtt koromban munkát találni,és ha meghallják az emberek a cigány nevet,mint pl: .... elnézést de ezt nem nyilvánítom ki,hogy mi a vezetéknevem,akkor egyből beúgrik nekik,hogy hoppá! Ő egy cigány személy,Nem is látszik nagyon rajtam,hogy az vagyok,a bőröm színe sem barna,de ezzel nem tagadni akarom,hogy félig az vagyok,csakígy valóban könnyebb lenne az álláskeresés is,és más egyéb.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

Ui:Bocsánat,hogy 2. teszem fel a kérdést,de több ember véleménye érdekel!


2013. jan. 8. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Változtasd meg nyugodtan! Jó ötlet egyébként.
2013. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem változtasd meg Kolompárra, az szép név
2013. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is érthető és simán megléphető dolog.
2013. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Jó ötlet.
2013. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!