Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért írt rám? Az exem írta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt rám? Az exem írta. Kérlek olvassátok el, és véleményezzétek (Hosszú de nagyon FONTOS)

Figyelt kérdés

Szakítottunk ő akkor a korkülönbségre fogta,majd kb 2 hónapja közölte h folyamatosan csalt az exével és valszeg azóta is vele van.de ma rám írt,és nem tudom,h ezzel mi volt a célja mert nagyon rondán elküldtem amikor ezt közölte velem,és h soha nem akarok róla hallani és ma rámírt de fő részeket bemásoltam ide (az elején főleg arról érdeklődőtt,hogy vagyok,hogy megy a suli,mit tervezek a jövöben):

" A":a pasi "B":én


A:pasid van,sikerült valakivel megismerkedni?

B: aham,nem lehet okom panaszra.:)

A: hm...?mesélj

B: mégis mit meséljek..??

A: hol tartasz pasi ügyben stb.csak amit akarsz..nem faggatlak...

B: probálkozhatnak abból nincs gond,de választani ugyis én választok..ha tetszik,ha nem..

A: ez tiszta sor..és választottál már?mármint van valakid?érted? :)

B: igen :)

A: nyugodtan beszélgethetünk erröl..ha neked nem kellemtlen.érdekel,h mi van Veled!!ennyi..

B: okés,bár azóta túl sok említésre méltó esemény nem történt..

A: azt is elárulom,h egyre jobb volt veled minden...;) még 1 év..kicsit jobban kinyiltál volna...

B: csodás..

A: igen,ezt azért irtam,mert sok minden fontos 1 kapcsolatban. bizalom,tisztelet,közös programok... de a szex is!!és mivel neked nem volt az utóbbiban annyi tapasztalatod.. ez idö... persze Te is kellesz hozzá...

B:ez így van

A:és a végén éreztem,h benned van...szóval jó volt veled... csak Te nehezebben nyilsz meg,adod oda magad testi és lelki téren is... de ezzel nincs semmi baj!!

B: ez így van..de nekem ez így jó...vki vagy elfogadja vagy sem..itt csak erről van szó...nyílván ha vkiben jobban megbízom ott előbb ki is nyílok...de az nem megy csak ugy magától..

A: pontosan. mikor jössz legközelebb pestre?

B: még nem tom..attól függ ádám mikor jön le..

A: ez miért töle függ? újra együtt vagytok? :)

B: ezt nem mondanám...

A: hanem?? csak szex... :P

B: ezt hagyjuk..

A: naa... nyugodtan... velem tudod,h tudsz mindenröl beszélgetni... én nem pletykálok senkinek.. és talán még tudok segiteni is...

B: mindenkivel tok mindenről beszélgetni...mégis mibe tudnál segíteni pont te????!! ne nevettess..

A: mindenkinek,mindenröl???? érdekes. beszélgetünk...és sztem van annyi tapasztalatom,h tudok bizonyos dolgokban tanácsot adni..

B: ő tud rólam mindent...tudja h kell velem bánni...

A: de ha nem igy érzed,akkor biztos úgy van...

B: neki is van hisz nem egy kis kamasz...mindjárt 30 éves

A: ja.. nem tudtam.. eddig nem ilyen véleménnyel voltál róla.. na mind1 megyek tényleg. vigyázz magadra!!pussz


2011. okt. 21. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mert, hogy miért írt rád, azt csak ő tudja...
2011. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

hogy nektek mi jön át ebből?hogy mégis miért hozhatta fel ezeket a témákat?és mire akarhatott ezzel kilyukadni..?

és felhoztam neki a volt pasimat,hátha vmi érzést kitudok belőle váltani,de én ugy vettem észre,h csak faggat..

2011. okt. 21. 16:02
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi volt, hogy mi van veled. Ennyi.
2011. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
csak kicsit fura ez a sok faggatozása,hiszen amikor szakítottunk akkor mondta,h ne is keressem és felejtsem el..erre meg így csak rámír h Szia Szépség! pedig tudja h én mennyire szerelmes vtam belé..
2011. okt. 21. 16:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi is volt, meg egy kicsit "szórakozott" is veled. Szard le őt, ne foglalkozz vele.
2011. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Féltékeny. Miért érdeklődik ennyit a te pasizásodról? Miért nem azt kérdezi pl. mit tanulsz vagy ilyesmi? Mert újra veled akar kavarni. A szexuális életed is felmerült:) hideg van és fázik a cerkája.
2011. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

én is ezen lepődtem meg,h ok az elején kérdezte h hogy megy a suli de utána folyamat csak a pasikra lyukadt ki meg a szexre...és nem értem miért vagy azt akarja,h magamat okoljam h nem voltam neki elég az ágyban...

és szerintem főleg az elválásunk után,ha vkit nem érdekel a másik akkor nem írok rá,nem faggatom(miután közölte h az exével van ujra,lenyomorékoztam,mondtam neki h tagadjon le,és h remélem az élettől visszakapja amit velem tett...erre mondtam h ne irogassak neki ilyeneket és felejtsem el)

2011. okt. 21. 16:27
 8/17 anonim ***** válasza:
ne aggodj az en volt pasim kb ilyen jellegu levelek ir es megse akar semmi konkretat tolem csak osszebujni velem!
2011. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát nem tom h tényleg össze akarna e velem bujni mert kb nekem ez ugy jön le h konkrétan azt mondta h szar voltam az ágyban...és kb 200km választ el minket,és valszeg az exével bujik ágyba..ugyh nem értem,h én hogy jövök a képbe..
2011. okt. 21. 17:30
 10/17 anonim ***** válasza:
hat az en exem is 500 km van tolem, de ugyis igy csinal
2011. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!