Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a koleszos élet?

Milyen a koleszos élet?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.-be és most leszek először koleszos és nem tudom milyen, félek mivelhogy a legtöbb ember fél az ismeretlentől, de várom is...Nektek tetszik a kolesz?És milyen?
2009. aug. 28. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeretem is meg nem is!!!

Rengeteg új embert ismertem meg, sok igaz barátom lett!Akik most már nagyon hiányoznak!!


Nekem mindneki azt mondta hogy tök lazulás az egész meg stb.azán erre nálunk nagyon nagy a szigor!De hát ez mindenhol másképp van!Mi már este fél 8 után nem mehetüjk ki!!


Jaj és a kaja nálunk kurv@ sz@r!:S:D

2009. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 stevejones válasza:

Megutáltam a koleszt. Sok szakmunkásjelölt falusi proli, a társadalom második legalja. Ennél csak a nyomor széle akik még koliba se mehetnek. Szinte görcsben voltam minden vasárnap, hogy az idióta(nemcsak)osztálytársaim milyen balekságot fognak már megint kitalálni.


hozzátennék párat: cigarettacsikk elnyomása a lábán amikor alszik, hányás feltakaríttatása, karja megvágása borotvapengével, leitatás (akkor még nem volt gina) De most már gina, és megerőszakolás. Ja és a kistévé ellopása. Óva intek mindenkit, hogy kolis legyen! Még felnőttkoromban is hordoztam a lelki sebeket. Ja és még egyszer több ágyas szobába SOHA!

2020. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!