Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Milyen a koleszo...

Egyetemisták! Milyen a koleszos élet?

Figyelt kérdés
Szívem szerint albérletes lennék, mert szeretem magam körül kialakítani a kis kuckómat, meg kell a magánszféra és kicsit kényelmes típus vagyok. De sajnos ezt nem tehetem meg egyenlőre anyagilag, szóval első évben mindenképpen kollégistának kell lennem. Aki már tapasztalt kolesz-téren, felvilágosítana kicsit a koli előnyeiről és hátrányairól? Mennyire kellemetlen, hogy nincs saját fürdő és stb...
2010. aug. 19. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó! És van, ahol van saját fürdő például. Rengeteg hasznos információt szerzel, ami az albérletesekhez jellemzően nem jut el, tudtok segíteni egymásnak, pl. összeülni tanulni, ha bulizni akarsz, elég lemenni az alagsorba, rengeteg ismeretséget kötsz...

hátránya, hogy általában kis helyed van, bár én ezt megoldottam és vettem egy hatalmas, falra csavarozható polcot. Kellett is, mivel nekem a komfortérzetemhez rengeteg tárgy kell, például még fritőzöm is volt :D

Sok múlik a szobatársaidon, ha jófejek, akkor nagyon jó lesz az élvet velük, ha nem azok, akkor hamar kell keresni valami másik szobát :)

2010. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha a buli érdekel, meg társasági ember vagy, akkor imádni fogod. ha visszahúzódóbb és főleg a tanulásra akarsz koncentrálni, akkor nem neked való. én is csak szétittam meg szétszívtam az agyam végig az első évben koleszba. éredmény most regúlya leszek egy másik egyetemen. itt már saját kéró...
2010. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
asszem egy cipőben járunk...én is az albérletet szeretném, de sajnos nem lehet. Viszont koleszba egyedül kell menjek, s kicsit félek is...
2010. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

11:26os jól írta

én ezért hagytam ott a kolit 2 hónap után..

2010. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!