Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok verekedni?

Mit tegyek? Nem akarok verekedni?

Figyelt kérdés
Van egy vidéki /falu / barátnőm akinek a volt férje elég agresszív ember.Leissza magát és be ígérte hogy elkap,szerintetek mit tegyek??Ha megütöm,a gyerekek rögtön azt mondják megvertem az Apjukat és megutálnak,ők azt nem látják hogy nem én kezdtem,és még a barátnőm is haragudni fog hogy ugyan olyan barom vagyok mint az exe.Vagy tűrjem az ütést és jelentsem fel?Ő ott ismeri a kihelyezett rendőrt,nem megyek vele sokra,de azt sem szeretném ha rám szállna.Persze az sem biztos hogy el tudnám verni,szerintetek mit tegyek??40 éves fejjel kezdjek verekedni??
2013. jan. 7. 14:10
 1/1 anonim válasza:
Ha neked jön semmiképp sem hátrálj meg és védd meg magad! saját büszkeséged miatt! Szóval nem fogod tudni elintézni, próbálkozz olyan önvédelemmel ami a lefegyverzésre, megbánításra irányul ahol nem kell ütni rúgni. Egy mma-s.
2013. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!