Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vicces elképzeléseitek...

Milyen vicces elképzeléseitek voltak kiskorotokban?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat írjatok, amit régen komolyan vettél, de ma már viccesnek tűnik.


Pl.:Azt hitted, hogy az ágy alól előbújik egy szörny és elvisz.


2009. aug. 28. 17:03
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Én kiskoromban nem mertem megenni a tojássárgáját, mert azt hittem, hogy attól megfulladok. Mert olyan fura íze van :D Aztán megkérdeztem anyut, hogy meg lehet-e tőle fulladni, ő meg azt mondta, hogy nem, ha van a közelben egy pohár víz. Attól kezdve azt hittem, hogy a tojássárgájában van egy chip, ami érzékeli ha van víz a közelben... nagyon hülye voltam :|

Meg néztünk egy filmet, valami akciófilm lehetett, verekedés, lövöldözés stb. és megkérdeztem a szüleimet, hogy ez igaz-e. És azt mondták, hogy nem, csak eljátszák. Utána ment a híradó, amiben szó volt bankrablásról, utcai verekedésről, stb., és én tök nyugodt voltam, mert azt hittem, hogy azt is csak eljátszák. :/

2009. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Régen azt hittem, hogyha összetöröm a tévét, kijön belőle minden, amit valaha láttam benne. A Scooby Doo-s szörnyek akadályoztak meg benne, nem akartam velük találkozniXD
2009. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 5 éves koromban, mikor ismerkedtem a világ dolgaival, egy ideig azt hittem/gondoltam, h egyedül ami valóságos, az én vagyok, és a többi minden , az emberek is, nem az, csak körülmények, vagy hogy mondjam. Vagy mint egy filmben pl, én vagyok a főszereplő. Vmi ilyesmi.

-Hú nehéz leírni. :D

2009. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:19 én is ezt hittem kiskoromban, hogy Magyarország az egész Föld.

Nem tudom mennyire lehet elképzelésnek nevezni, de az oviban pár gyerekkel elakartunk szökni Olaszországba :)

És egyszer(voltam kb 6 éves) egy koncerten voltam, és azt hittem, hogy jönnek a dinók, mert úgy dübörgött a zene

2009. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

16:19-es vagyok.

Még eszembe jutott egy!

Amikor a TV-ben intim betétet reklámoztak, azt hittem, hogy az talpbetét, amit cipőbe kell helyezni! Nem értettem, hogy miért kell annak nedvességet szívnia, miért nem úgy néz ki, mint egy normális cipőbetét és egyáltalán minek is kell ilyet reklámozni...:-)))

2009. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromban féltem kibújni a takaró alól mert azt mondták a szüleim hogy elvisz a rézfaszú ,,bagoly"XD
2009. szept. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek rengetek vicces elképzelése volt, csak már a nagy részét elfelejtettük.

A fekete-fehér tv=világ nekem is megvolt egy ideig :D

Amire nagyon emlékszem, az az, hogy mondták, hogy a nagymamám mennyi gyógyszert SZED, és erre azt képzeltem, hogy azt mielött tényleg megeszi össze kell SZEDNIe elötte, mondjuk valami "gyógyszererdőben" vagy ilyesmi :D Konkrétan emlékszem, az egyik szép kékes színű gyógyszerére, amit olyan kékes környezetből szed össze.

2009. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt gondoltam hogyha betorom a tv kepernyojet akkor bebujhatok oda
2009. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromban azt hittem hogy az orvosok sosem betegszenek meg!
2009. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
70%

2009-08-28 17:48

én is azt hittem :D

2010. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!