Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vicces elképzeléseitek...

Milyen vicces elképzeléseitek voltak kiskorotokban?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat írjatok, amit régen komolyan vettél, de ma már viccesnek tűnik.


Pl.:Azt hitted, hogy az ágy alól előbújik egy szörny és elvisz.


2009. aug. 28. 17:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban a nővéremmel közös szobánk volt.És mindig azt gondoltuk,hogy az álmokat mi választhatjuk ki magunknak, úgy hogy a fejünkben lévő kazetták közül válogatunk.És mindig lefekvés előtt megbeszéltük, hogy ki melyik kazettát fogja "betenni"..XD

Meg fogalmam nincs miért, de én kb. 13-14 éves koromig meg voltam róla győződve, hogy Portugália Magyarországgal szomszédos ország..:S

2010. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam buta, mert a legtöbb ország helyét tudtam, egyszerűen valamivel összekeverhettem..(amugy meg valaki , felnőttként sem tudja mi hol van).
2010. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:57

ne magyarázkoooodj:P:D

én is meglepődtem néha föci órán az országok helyén,mert volt amit közelebb volt amit távolabb képzeltem :D

2010. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy Marlene Dietrich egyenlő a nagyanyámmal, valamint, hogy a Szűzanya az én anyám is :D
2010. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!