Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha legjobb...

Mit csináljak ha legjobb barátnőmnek van egy másik legjobb barátnője a másik suliban?

Figyelt kérdés
5-ödikes vagyok a legjobb barátnőm elment suliból (hosszú történet annyira nem lényeges) a másik suliban lett egy csomó barátja (engem nem zavar) aztán lett facebookja és akkor a másik legjobb barátnőjét mindig betaggelte vagy irtak egymásnak hozzászolásba hogy ,, köszke BFF " meg ilyasmiket (egyébként csak 2-szer talizunk hetente de van mikor egyszer én nem akartam hogy ez a suli váltás nagy akadály legyen de ő sajnos nem az a tipus hogy ir egy sms-t hogy átmegyek egyszer elakarom mondani de félek hogy akkor a barátságunk szétmegy )és akkor rájöttem hogy van egy másik legjobb barátnője (egyébként a másik legjobb barátnőjének is van egy legjobb barátnője gondolom már régóta nem tudom hogy ő mit szol hozzá de mindegy) S.O.S segitség mit csináljak ???

#sajt #Facebook #legjobb barátnő #elveszítés #másik legjobb barátnője
2013. jan. 12. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
kicsit zavarosan írtad le a dolgot. én azt tudom mondani, hogy szerezz más barátokat is. meglátod, majd egy idő után elfog hanyagolni a "BFF"-ed, és akkor egyedül maradsz. ugye az nem túl szép helyzet? tehát szerezz más barátokat, és legyél el velük jól. egyébként nem kell rákérdezni, hogy akkor most barátok-e vagy sem, mert akkor rosszabb lesz. hidd el, tapasztalat! :) sok sikert!
2013. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi amugy sem merném elmondani mert háth mikor közelében vagyok akkor nem merem elmondani pedig probáltam eljáccani k!!!!! köszi 
2013. jan. 15. 17:42
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne zavarjon hogy neki van egy másik barátnője is.Te is barátkozz,hidd el,nem ő lesz az egyetlen barátnőd.:)
2013. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!