Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Louis Tomlinson és Eleanor...

Louis Tomlinson és Eleanor calder, hogyan jöttek össze?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom El nem híres... Akkor hogyan találkoztak?

Lécci valaki mesélje el nekem mert lemaradtam.

(Aki fikázik mehet innen a p*csába)

Előre is köszi a normális válaszokért :)


2013. jan. 12. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Harry (nem tudom, honnan ismerte Elt) mutatta be Louisnak, elkezdtek randizni, és most járnak! (Már egy éve! :) <3) Amúgy El-ről azt kell tudni, hogy főiskolára jár :)
2013. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Oh csak Harry ilyen szerencsétlen, hogy nem tud összejönni valakivel :(

És másokat hoz össze

2013. jan. 24. 17:27
 3/4 anonim válasza:

Harry Louis-t és Eleanor-t 2011. nyarán mutatta be egymásnak. Hazza ugyanis úgy gondolta, hogy illenének egymáshoz.. Eleanor egyik barátnője ugyanis abban a pékségben dolgozott, ahol a 1D előtt Harry is.


(Egyikük sem tudja pontosan, hogy mikor van a pontos évfordulójuk. A 2011-es Leeds fesztiválon azonban már együtt voltak.)

2013. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem inkább a Modest hozta őket össze. Egy csomó ideig én is úgy láttam, hogy milyen aranyos pár meg minden, de akkor mégis mi az a két photoshoppolt kép Eleanor és Louis-ról? Mi szükség lenne erre, ha tényleg együtt van?

Nem "fikázok" ez csak a szerény véleményem.

2014. máj. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!