Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok Danielle...

Ti mit gondoltok Danielle Peazerről, Eleanor Calderről, és Perrie Edwards-ról?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 12:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy hallottam, hogy Danielle egy r*banc - ezért most nem kell megölni, mondom úgy hallottam - viszont szerintem ő a legszebb közülük.Eleanor szerintem rendes, talán egy kicsit félénknek titulálnám.Számomra egy kicsit antipatikussá teszi Perrie-t ez a rengeteg smink, amit állandóan visel, amúgy vele sincs bajom.
2012. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát ha valaki azt mondja hogy r*banc az talán azért van, mert pl a Jessie j- Do it like a dude-ban is elég durva táncuk van. Én megdöbbentem azon, hogy idősebb Liamnél. Nem zavar, mert szeretik egymást, csak úgy belegondoltam : mikor megismerkedtek Liam 16 volt, Danielle 21-22. Nekem Eleanor a legszimpatikusabb. Nagyon szép. Perrie meg... hát nem is tudom nekem nem szimpi. De szeretném hallani mások véleményét is :)
2012. aug. 28. 18:51
 3/26 anonim ***** válasza:
46%

Én ezt a r*bancozást egy YouTube kommentben láttam, állítólag 2011 elején durván válaszolgatott Twitteren, és ezért ler*bancozták.

Az is lehet, hogy nem is igaz!Mindegy, én ezt láttam. :)

(1. válaszoló voltam)

2012. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
14%

Én nem vagyok velük kibékülve. Perrie egyáltalán nem szimpatikus, na jó az is közrejátszhat, hogy Zayn a kedvencem a 1D-ből és féltékeny vagyok, de szerintem amúgy se egy szépség az a csaj. :S Bocsi....


Danielle-n én is meglepődtem, hogy 5 évvel idősebb Liam-nél, nem is értem mit akar tőle Liam. Danielle se valami szép smink nélkül. És tök vézna. Igaz, hogy táncosnő, de akkor is, eléggé rusnya alakja van. Már bocsánat, és az orra is elég görbe/csőrös.



Eleanor a legszimpibb a lányok közül, bár ő se egy gyönyörűség, ahhoz képest, hogy modell. De az ő alakja viszont tetszik. Amúgy lehet őt azért kedvelem annyira mert a pasiját (Louis-t) nem igazán csípem, így nem is féltékenykedek meg semmi...:) Remélem értitek!


17L

2012. aug. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%

Nekem Eleanor a legszimpatikusabb,ha muszáj választani.Igazság szerint,nem tudom mit esznek rajtuk a fiúk,egyiket se látom szépnek,sőt...

Danielle nagyon vékony:S Valamit kezdhetne vele,mert az már durva,ahogy kinéz.Eleanor még olyan,na..de ő modell..Perrie meg nekem nagyon-nagyon visszataszító a sok sminkkel.

Azthiszem sose láttam smink nélkül.Szóval kb.

1.Eleanor

2.Danielle

3.Perrie

De Perrie-be az is NAGYON zavar,ahogy lekoptatta Zayn-t..Nah,akkor ku*vára ideges voltam rá.Meg,hogy olyan hírek is terjengtek (nem tudom,hogy igazak-e),hogy Perrie meg is csalta.(nem most,régebb.)

Szóval semmiképp sem kedvelem azt a csajt.A többiekkel abszolút semmi bajom sincs,végülis az ő dolguk,hogy néznek ki,ha boldogok,hát legyenek együtt,áldásom rájuk.:D

2012. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 okoska:) ***** válasza:
91%

Én nagyon kedvelem mind a hármójukat. Én nem állítok fel sorrendet mert nem tudnám kit rakjak előre és hátra:)

De egyesével kifejtem bővebben

Danielle-nagyon bírom a csaj, pedig a kedvencem Liam. Szerintem nagyon szép!! Igen, vékony, de azért még az egészséges határon belül van:) a táncolás adott neki egy löketet hogy így nézzen ki, ami még csinos! Liammel nagyon jó elvannak, megtalálták a közösnevezőt, aminek igazán örülök!:)Mellesleg nagyon jól táncol, és nem ribanc! Ennyi erővel Julia Roberts is egy ribanc mert a micsoda nőbe egy ribancot játszik ;)


Eleanor- Nagyon szép, de előre tiztázzuk le hogy ő nem modell! :D csak egy darabig eljátszott a gondolattal, de nem az!:) Nagyon vicces a csaj(legalábbis a baráti köre, Louis mondta) Ők is jól kiegészítik egymást akárcsak Liamék.


-Perrie- Szerintem szép, és én már láttam(képen) smink nélkül, de még natúr sminkben is:) Ő sem csúnya, igenis szép. Szeretik egymást Zaynnel. Zayn már be is mutatta a családjának Perriet. Azért is szeretem még mert szeretem az együttesét a Little Mixet:)

Amúgy az hogy megcsalta-e Perrie Zaynt azt nem tudom,de hogy a minap Zayn felakart csalni egy lányt a szobájába. az biztos(video)


A lényeg a lényeg hogy nagyon bírom őket, és ameddig a fiúk boldogok én is az vagyok.:)


U.I.: Nem tudom hanyadik válaszoló, aki azért nem csípi az egyiket mert a kedvencének az a barátnője és ő 17 éves.. wtf?? Nőj már fel, azért nem bírod mert a kedvenc sztároddal jár?. Ez gyerekes. :) Nagyon szimpatikus nekem Danielle, pedig a srcácok közül Liam a 'kedvencem'.. Pedig iszonyatosan nagy directioner vagyok. Lehet utálnom kéne emiatt a lányokat? Nem hiszem:)..

Lehet nyugodtan lepontozni, úgyis lepontoznak mert megmondom a véleményemet.Pedig ők kérdezték..Sose fogom megérteni a logikát..:D


15/L xxx

2012. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6%

Igazából én semejikükkel sem vagyok kibékülve főleg Perrye vel mivel Zayn a kedvencem az 1D-ből így féltékeny is vagyok meg azért id mert olyan csúnya hogy az már fáj!!

Danielle szerintem szép de a haja nagyon nem tetszik.

Eleanorra is harakszom mert Lo a második kedvencem

2012. aug. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
4%
egyiket se ismerem
2012. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
akkor.. mért is írsz ide? :D
2012. szept. 3. 21:48
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

okoska:) : teljes mértékben egyetértek.

Nekem Zayn a kedvencem a bandából és iszonyatosan imádom (mint ahogyan az egész bandát), mégis azt gondolom, hogy Perrie gyönyörűszép, nincs vele semmi gond. Ha választani kell Eleanor a legszimpibb ő is gyönyörű és nagyon szimpatikus. Danielle-ről ugyanezt tudom csak elmondani :D Ha már nekünk semmi esélyünk a srácoknál legalább örüljünk neki, hogy boldogok velük. :) Nem értem azt aki emiatt utálja mondjuk Eleanor-t, Danielle-t vagy Perrie-t ..

2012. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!