Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek aki ezt kitalálta...

Szerintetek aki ezt kitalálta annak nem kellett volna születésekor a fejének beleszakadni az anyjába?

Figyelt kérdés

Viva TV, sms küldés

Küldd a 17634-es számra, a meleg szót és a nevedet és tudd meg hogy mennyire vagy meleg!

A pofám leszakad hogy már milyen elképesztően pofátlan dolgokkal állnak elő és próbálnak minél több pénzt lehúzni az emberről.

Ebben a gazdasági helyzetben, amikor a számlák befizetése is gondot jelent, majd pont emeltdíjas sms-t fognak küldeni a zemberek, hogy megtudják hogy mennyire melegek.


2009. aug. 28. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas-.-'

Nincs olyan hogy valaki mennyire meleg, könyörgöm. Van megel, biszex meg heteró, mindenki tudja magáról, hogy milyen. Te jó ég... Nevetséges... az összes többi hasonszőrű sz@rral együtt (mikor patkolsz el, meddig kavartok a pároddal, stb)

2009. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem az az igazi nyomorék aki ezt kitalálta, hanem az aki ezért sms-t is küld (és hidd el van ilyen)
2009. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az semmi én már találkoztam olyannal is hogy:

-hazugságvizsgáló (ja persze, egy egyszerű telefonos alkalmazás majd helyettesíti a hazugságvizsgáló berendezést és a pszichológust)


- röntgen a telefonodra (hát ez már...nah ehhez nem is fűzök semmit)


- tudd meg mennyire illesz össze a pároddal, azzal hogy elküldöd kettőtök nevét


- tudd meg hány százalék az esélye hogy együtt maradtok a pároddal


pfff az összes nevetséges, de az a szomorú hogy van aki beveszi....

2009. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lol, elképzeltem egy helyzetet:

-Anya képzeld el, küldtem egy sms-t a Viva tv-re és csak 26%-ban vagyok meleg!

-Nagyszerű, kisfam!Apjuk, küldj te is egy emelt díjas sms-t, kit érdekel hogy éhenhalunk, fázunk-e egyszer megengedhetjük magunknak.

-Küldtem, én 73%-ban vagyok meleg.

-Válunk.

Az biztos, ha nekem lenne fiam és megtudnám hogy ilyenre küld sms-t, akkor szíjat hasítanék a hátából.

2009. aug. 28. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:

ÉN is csak nevetek az ilyeneken.Egyébként meg őszintén..Aki annyira hülye , hogy tényleg képes elküldeni azt az sms-t, azt nem sajnálom.

Egyébként sztem az a " tudd meg, mikor fogsz meghalni" tipusu hülyeség...XDXDXD

2009. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lemaradt a vége..szóval az a legdurvább és legnagyobb baromság...
2009. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg van ez a "nemzetközi iq teszt". nézzétek csak meg, a sarkában ott van, hogy 1000ft/hét. van egy olyan kérdés itt az oldalon, hogy valóban működik a nemzetküzi iq teszt, vagy vmi ilyesmi. oda belinkeltem egy képet a hírdetésről felnagyítva... nézzétek meg!
2009. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2009. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!