Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » National Geographic előfizetés...

Dzsungelmania kérdése:

National Geographic előfizetés a hónap elején vagy végén vagy közepén szokott házhoz érkezni?

Figyelt kérdés
Előfizettem decemberben a Natinal Geographic-re egy évre, és még nem érkezett meg az első szám. nektek mikor szokott megérkezni?

2013. jan. 13. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
hívd fel az üügyfél szolgálatukat és mond ezt "előfizettem de még nem jött meg az első valami se(nem tudom hogy könyvet vagy mit rendeltél) mikorra várható" ennyi. persze kicsit értelmesebben megfogalmazva de így biztosra mehetsz. mert lehet hogy valakinek a hónap elején neked meg a végén küldik vagy hogy egyáltalán el se küldték mi meg bizonygatjuk hogy meg kellett volna jönnie :) szóval az a legbiztosabb he betelefonálsz megérdeklődöd és ennyi. az gyorsabb is meg biztosabb is mint ez az oldal
2013. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!