Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen következménnyel jár,...

Milyen következménnyel jár, ha a rendőrség által kötelezővé tett elterelésen nem veszek részt?

Figyelt kérdés
Tavaly májusban 2 füves cigi elszívásában vettem részt. Gyanúsítottként behívtak idén májusban,ez több, mint 1 éve volt, azóta sem csináltam ilyet, és ha lehet, kihagynám..
2009. aug. 29. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ez az elterelés? Ha büntetésül valamilyen oktatáson kellene résztvenned,akkor el kell menned,mert a büntetést átváltoztathatják másra.
2009. aug. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

énis elterelésen vagyok :D


mindenképp vállald el. ha nem vállalod, a szüleidet pénzbírságra kötelezik ellened meg további eljárások indulnak stb...stb... macerás


elvállalod, jársz fél évet (én 4hónapja járok) havonta kell eljárnod 2x. beszélgetések vannak, ijen csoportterápia szerű. jópofát kell vágni a dologhoz és annyi.... én ugyanúgy tolom azóta is, csak ott el kell jáccani h nem.

2009. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
baromi hülyék vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!