Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, amit megbántál...

Van olyan, amit megbántál életedben? Amit megtettél, de nem tennéd meg még egyszer?

Figyelt kérdés

#megbánás #tett #megtettél #életedben
2013. jan. 13. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
van. több is.
2013. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrét dolgokat is írjatok, ha publikus, anonimitás van.
2013. jan. 13. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon durva nincs. még iskolában történt. az osztálytársak akikkel nem vagyunk épp jóban azok "összeismertettek" 1 r*bancal hogy elvileg én tetszek a lánynak. úgy kezdődött hogy odahívtak magukzok amiből már tutdam hogy nem kezet fogni akarnak hanem bajba keverni vagy velem kib*szni. na a lány elkérte a telefonomat hogy hazatelefonáljon. ez még okés lenne rendes ember lévén odaadnám de azért mert egyest kapott és ezt akarta elmondani... na mind1 odaadtam de mondta hogy nem vették fel és hogy a következő óráig nála maradhatna e a telefonom. beleegyeztem és mire vége lett az órának hoppá a telefonom a padban maradt amiért visszament de addigra hült helye lett. magyarán a osztálytársak(had ne mondjam ki a származásukat) rávették azt a k*rvát hogy lopja el nekik a telefont. és azt változtatnám meg ebben hogy amint hívnak oda az osztálytársak csak mondom "k*pjátok be" és bemegyek a terembe. vagy ha úgy mennék vissza hogy tudom pontosan amit most hogy el akarják lopni nem adom oda és barbár módra kivégzem mindet. ez kilencedikben történt szak iskolában.
2013. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, szülőkre mondani valamit, majd később megbántam, persze a hátuk mögött, gondolom ez már mindenkivel volt.. Vagy a nemtanulás. 2x történt meg, többet nem lesz. Ilyen rengeteg van. :)
2013. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Fú ez a sztori durva ahogy leírtad... :/ Hülye köcsögök. Az a gáz, hogy még rájuk bizonyítani sem lehet semmit..

2. válaszoló: igen, ilyet én is bántam már meg... akármilyenek is a szülők, azért én is megbántam mikor bármit mondtam rájuk. 21 éves koromra (mostanra) rájöttem hogy sok emberrel ellentétben legalább rájuk számíthatok.

2013. jan. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!