Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a barátnő...

Bogidió kérdése:

Szerintetek mi lehet a barátnőmmel? ( A többi lent)

Figyelt kérdés
Mint már említettem ő a barátnőm és a legjobb úgyhogy elég rossz.A furcsa viselkedése az egyik osztálykiránduláson kezdődött még a buszon megbeszéltük hogy majd a szálláson hülyülünk.Majd mikor megérkeztünk elkezdett sírni és nem hagyta abba , amúgy meg tudom hogy egy érzékeny csaj meg minden. Na szóval ott vigasztaltuk egész este és az egész esti programunkat elrontotta. A suliban van egy héten egyszer hogy nem veszekszünk amúgy meg mindig mert soha nem értünk egyet. Sokszor lecsesz hogy mért mondom arra a dologra hogy ronda amikor ő arról beszél hogy a barátnőnk milyen kövér és hogy mindig csak magával foglalkozik.Ráadásul még ki is túrja őt a legjobb barátja mellöl csak ő nem veszi észre és ez nekem is szarul esik mert nem velem meg a másik barátnőmmel van. Már többször beszéltünk a barátnőmmel vele de mintha semmi sem történt volna és még az a legszarabb a dologban hogy akivel van még ki is beszél úgymond hogy milyen lenne vele ülni. Én már csomószor mondtam és a barátnőm is hogy mondja meg nyugodtan hogy nem mi vagyunk a legjobb barátai és az annyira nem esne szarul mintha nem mondja meg. Anyukám azt mondta hogy most mással akar barátkozni de aszt is elmondhatná, és amúgy meg tőlem se szép dolog hogy kibeszéljük de más meg nem érti a problémánkat. Még egy dolog aztán abba hagyom. Amikor mi elhívjuk valahova azt mondja hogy nem engedik el de pl.a Pannával akivel mostanában van elmegy bárhova és még amikor a színházból hazajövet valaki elvitt minket mert nem engedte hogy én is kocsival menjek haza mert én inkább menjek haza a sulival hát jól megköszöntem neki. Úgy leordítanám a fejét de félek hogy elveszítem. Lehet hogy én csinálom rosszul?

2013. jan. 13. 18:32
 1/2 anonim válasza:
Nem igazán értem minek foglalkozol vele. Hagyd a pi***ba. Törődj azzal aki veled is foglalkozik! :)
2013. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megfogadom :)
2013. jan. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!