Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az egyik legjobb...

Mit tegyek? Az egyik legjobb barátnőmmel összevesztünk. Hogyan tudnék vele kibékülni?

Figyelt kérdés
Az egész ugy kezdödött, hogy tegnap a barátommal elmentem sétálni, s elfeljettem neki szólni, mivel megbeszéltük, hogy együtt készülünk a vizsgákra. Én nem értem a megbeszélt időre vissza igy kicsit összevesztünk, méghozzá azon, hogy nem lehet rám számítani. A baj csak innen következett. Felhívta a pasija akivel 8 hónapja vannak együtt, és összevesztek, oly annyira hogy szakítás lett belőle. Most engem hibáztat, hogy én vagyok a hibás hogy ő szakított. Nem tudom mit tegyek a sráccal akartam beszélni de nem veszi föl a telefont, s az smsekre sem ad választ. A barátnőm meg hallani sem akar rólam. Kérlek segítsetek!

#barátnő #szakítás #összeveszés #nem akar hallani rólam
2013. jan. 10. 02:21
 1/1 anonim válasza:
Nézd.. Itt az ő kapcsolatukat ha te meg akarod menteni, így csak jobban belekuszálsz ha a pasit keresed. Mindenképp a lánnyal kell beszélned. Ha másképp nem is írj neki egy levelet melybe mindent elmondsz amit te gondolsz és beszéld rá személyes találkozóra. Másik lehetőség,h vársz míg lenyugszanak a kedélyek.. És majd csak utána kezdesz békülni. Am az pár hét bisztos mig lenyugszik! 3. Megoldás peg az,h mérlegelj. Ha ilyen apróságon kiakad és utána rád ken mindent akk nem egy igaz barátnő..
2013. jan. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!