Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A normális lányok azt hiszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális lányok azt hiszik, hogy rossz fiú vagyok. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

22 éves múltam. Többször hallottam vissza, hogy első benyomásra rossz fiúnak gondolnak. Pedig nagyon nem vagyok az. Sose bántanék meg senkit, nem használnék ki senkit és komolyan gondolkodom kapcsolati téren is. És ehhez mérten aranyos, normális lányok felé közeledem.

Ők viszont elutasítanak, amiatt mert én csak kihasználnám őket (szerintük). Emiatt nem is igazán volt még kapcsolatom. A legutóbbi is 1 hónap körül azt gondolta, hogy én játszok a lányokkal, meg minden buliban mást szedek össze. Így megóvta magát egy "kudarctól". Közben sose volt még egy éjszakás kavarásom se!


2012. dec. 6. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami alapja csak van,h ezt mondják!
2012. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hát, ha nincs! Ha nem szórakozok a lányokkal, nem hülyítem őket, akkor milyen alapja lenne?
2012. dec. 6. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Lennie kell valaminek!Ok nélkül minek mondanának ilyet neked?
2012. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én első benyomásról beszélek. Meglátok egy alul öltözött csajt, akkor nem az jut az eszembe, hogy egy szende szűz, hanem hogy egy ordas ribanc.
2012. dec. 6. 15:06
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy túl jóképű vagy? :DD
2012. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Meglátok egy alul öltözött csajt, akkor nem az jut az eszembe, hogy egy szende szűz, hanem hogy egy ordas ribanc."

Ez most ,h jött ide? :D

2012. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az első benyomás gyanánt jött ide. Sokan nem értik, mire gondoltam az első benyomás kapcsán.


Nem vagyok túl jóképű.

2012. dec. 6. 15:18
 8/11 anonim ***** válasza:
A külsőd miatt gondolhatják azt? Nem a jóképűségre gondolok, hanem úgy egybe az egész külső lényedre..
2012. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ember! A csajok a rosszfiúkra buknak!
2012. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem örülök neki, mert nem tudok belőle profitálni.
2012. dec. 6. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!