Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten melyek azok a...

Budapesten melyek azok a kerületek, ahol nem kéne lakást vásárolni? (biztonság szempontjából)

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik... :)


Valójában bárhol megtörénhet bármilyen baj...


De konkrétan, szerintem mindegyik kerületnek vannak jobb és rosszabb részei is. Én pl. 6. kerületi vagyok, itt elég nyugis minden, de 4 utcával feljjebb már nem költöznék...sőt, arra már nem is szívesen sétálgatok...

2013. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondoltam hallottál már a "jóhírű" 8-dik kerületről :)
2013. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ohh, hát persze :D De ahogy láttam, a környéke is kerülendő, nem csak az a kerület.
2013. jan. 15. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A jó fenét mindegyik! A XI, VIII. és a VII. kerület körúton túli részén, Zuglón, és Kőbánya bizonyos pontjain kívül semmi baj ezzel a várossal! A túl sok paranoiás emberrel van a baj, aki ha meglát néhány dzsipót vagy csövit rögtön összecsokizza magát és onnantól kezdve számára az az egész kerület minimum Harlem vagy Detroit.


11 éve élek Pesten, azelőtt Kaposváron éltem, ami szerintem sokkal gázabb Pestnél! Vidéken sokkal vadabb gettók vannak, a pestiek álmodni se merhetnek, arról milyen telepek vannak akár itt Somogyban, akár észak-kelet Magyarországon. Mindig nagyokat nevetek a Pest közbiztonságán ajvékólókon; "jaj, múltkor jött velem szemben egy nem idén barnult és most már hirdethetem meg a lakást és mehetek máshova mielőtt élve felkoncolnak". Mi tagadás, f*sós egy népség a pesti. Oké, aláírom, hogy rengeteg sebből vérzik ez a város, főleg nyugat-európai viszonylatban, de szerintem minden "egészséges" nagyvárosnak meg vannak a gettósabb részei. Én összeteszem a kezem mindig, hogy Budapesten élhetek, ami szerintem a legfainabb hely az országban!

2013. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az utolsóhoz! Én pesti vagyok, de pár hónapja melózom Londonban, és szívesen magammal rácingálnám ide azt, aki a fővárosunk biztonsága miatt nyafog, csak hogy meg tudja, mit jelent az, hogy rossz közbiztonság. Pár hét Leytonban vagy Hackneyban, és sírva menekültök majd vissza Budapestre!
2013. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!