Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Letelepedés szempontjából...

Letelepedés szempontjából melyiket érdemes választani? Észak-Amerika, Észak-Európa vagy Új-Zéland? Esetleg valami más?

Figyelt kérdés
Olyan helyre szeretnék költözni, ami földrajzilag, gazdaságilag biztonságos. A távolabbi jövőre nézve is.

2012. okt. 2. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Németország,Új-Zéland,Ausztrália,Kanada,

Jelenleg ezek az országok a jó választások.

2012. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Az biztos, hogy Amerikában nem lehet csak úgy gondolni egyet, és letelepedni, szóval szerintem is az EU-n belül érdemes keresgélni. Németország pl. számomra is elég szimpatikus választás, vagy valamelyik északi állam.
2012. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
55%
szerintem inkább menj délre ez az én véleményem mert nekem tettszenek a déli országok)politikailag Görögország semmiképp.Olaszország már jobb mint tavaly mert Monti kihozta az olaszokat a szarból én Olaszországba mennék.
2012. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Minél messzebb Európától annál jobb! ha van rá lehetőséged akkor Új-Zéland (vagy Ausztrália).
2012. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Németország, Ausztria, Svédország, Norvégia.

Én ezeket tudom ajánlani.

2012. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem, mindegyik hideg. Nem akarsz valami melegebb helyet választani? :)
2013. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na igen, azóta nekem is változott az ízlésem.:) (a kamaszkor már csak ilyen) De Kalifornia és Florida is Észak-Amerikában vannak.:)
2013. febr. 5. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Magyarország!
2013. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Uj Zelednd szèp de semmi nincsen ott nincsen iPad nincsen semmi! Onnan mindenki atmegynausztràliaba èlni, te meg oda akarsz menni? Nèzelödj mielött el,akarsz menni valahovà! Na meg pènz is kell akar nova mész!
2014. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
68%

Letelepedés szempontjából ajánlom neked Japánt, Okinawa-félszigetet és Hawaiit, ezek jó helyek!

Ha Afrikában szeretnél élni, akkor Egyiptomban, Kairót (nagyon meleg van készülj fel árnyékban 40 fok van délben)

Tunézia is nagyon szép ország. Ha szeretnél Európában élni és maradni, akkor esetleg Korzika, Mallorca, vagy Franciaország.


Ha a hideg-téli időjárást szereted akkor Svájcban az Alpok mellett, vagy Finnországot, Svédországot ajánlom. :)))

Éjszaka muris, csak űvöltsd el magad, rögtön jön a válasz. :D


Oroszországot, Kínát, Türkmenisztánt, Tadzsikisztánt és Üzbegisztánt, meg Irakot nagyon nem ajánlom.


Venezuellában, Caracasban csak a központban érdemes élni.


Usát hanyagold.


Élhető nyugis helyek és jól fizetnek: Észak-Írország (Dublin), Skócia, Argentína(Buenos Aires)

2016. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!