Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri pszichológiát tanulni?

Megéri pszichológiát tanulni?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok, most állok az érettségi elött. Mindig is érdekelt a pszichológia, mindig figyelem az emberek viselkedését, hogy mit miért tesznek... Nem tudom, hogy megéri-e pszichológiát tanulni :/ Gondolkodtam már gyógypedagógián és logopédián is, de egyik sem vonz annyira mint a pszichológia. Félek, hogy nehéz lesz a pszichológia és ezért nem merek belevágni.. na meg az sem biztos, hogy felvesznek :/

2013. jan. 14. 14:33
 1/2 álom-manó válasza:
Szerintem megéri!! Engem is érdekelt egy időben a pszichológia, de én letettem róla és más leszek!!
2013. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez érdekel a legjobban és nagyon elhivatott vagy, megéri.Sok lesz a biosz az egyetemen, ha nem vagy elég jó belőle, készülj fel erre lelkileg, vagy nézegesd át egy picit addig.A kezdő fizetés nem a legmagasabb, és elég nehéz elhelyezkedni, persze nem lehetetlen.


pszichológus hallgató

2013. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!