Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kihez forduljak?...

Mit tegyek? Kihez forduljak? Az iskolában veszélyben vannak a gyerekeim!

Figyelt kérdés

Egy hevesi faluban lakunk, ahol egy iskola van 8 osztályos.

6. éve jár ide gyermekem, 4 éve kettő is. Nagyobbiknak van egy osztálytársa, aki elsőtől fogva bántalmazza. A tanárok tehetetlenek. Most már másik gyermekemet is zaklatja!

A bácsikája neveli, szülei elváltak, és édesanyja külföldön dolgozik.Több ízben reklamáltam az iskola felé,de mindez idáig nem történt tényleges változás.A szülőket, nevelőket nem érdekli a gyerek magatartása.

Az iskola nem tudja eltanácsolni, mivel helyi lakos és iskolaköteles. Meg nem verhetem, mert akkor engem csuknak le bántalmazásért! Melyik hivatalos szerv képes arra, hogy ezt a közveszélyes gyereket eltávolítsa az iskolából?

Segítsetek!



2013. jan. 14. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenek vannak, voltak és lesznek is,és nem sokat tudsz tenni,én egy dologra esküszöm, összehaverkodsz/lefizetsz egy oda járó erősebb/idősebb gyereket mint a zaklató,hogy ugyan nézzen rá néha a fiadra,és kenje el egy picit a száját annak,aki cseszegeti.
2013. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezzel már próbálkoztam! 2 évig sikerrel. Azóta a srác végzett, és elköltözött. Egyébként a pontosság érdekében lányaim vannak.Jelenleg nincs a fiúnak ellenfele az iskolában.
2013. jan. 14. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!