Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normálisnak számít?

Ez normálisnak számít?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok , most fogok központit írni , bekerülni új iskolába (és reményeim szerint) új barátaim is lesznek. Minden vágyam egy meleg fiú legjobb barát. Most jön a kérdés, hogy 'miért pont meleg?' azért , mert srác (nem jövök ki jól a lányokkal, nem tudom miért) és azért meleg, mert az eddigi fiúbarátaimnak mind tetszettem, ami elvett a barátság értékéből. Tényleg egy igaz barátot szeretnék, nem pedig egy olyan embert akinek tetszek és ezért barátkozik velem. Meg aslkdjaklsjd csak jó lenne egy olyan barát.

Ez normálisnak mondható?


2013. jan. 14. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
-BL mangákon&animéken nőttem fel, majd jöttek a magyar BL regények , amikből meglehetősen kevés van , most pedig , hogy már tudok normálisan angolul wattpadon olvasgatok.-
2013. jan. 14. 20:38
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez csak mellékinfó, hagyhatjátok teljességgel figyelmen kívül az előző kommentemet. Köszcsi.
2013. jan. 14. 20:39
 3/4 loupsolitaire ***** válasza:
Akartam értelmesen válaszolni, de a "köszcsi" betette a kaput.
2013. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anonymus2001 válasza:
Hááát nem tom
2013. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!