Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy féléves kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy féléves kapcsolat után mennyi idő számít neked "normálisnak", hogy új kapcsolatot kezdj?

Figyelt kérdés
Ha már van is új kiszemelt egyből...azért várni kéne, hogy az előző elfelejtődjön, nem? Tudom, hogy ez midnenkinél egyéni, de kíváncsi lennék több ember véleményére :)

2012. dec. 27. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen téren nem vagyok szívbajos, azonnal bele tudok kezdeni, max még egyszer-kétszer eszembe jut az ex.
2012. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mocsok módon átvertek, megcsaltak etc etc, akkor nem fogok nyavalyogni egy olyan ember miatt, ha viszont teljesen más okból kifolyólag, akkor jön a hetekig tartó haldoklás.
2012. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemcsak egyén-, de helyzetfüggő is. Függ attól például, mennyire ragaszkodtál a volt szerelmedhez.

Nekem volt egy négy éves kapcsolatom, nagyon szerettem őt, de már a harmadik év elején bennem volt, hogy csak vergődés az egész... Azért még húztuk a dolgot. Szépen, lassan le is mondtam a kapcsolatról a végére. Így hiába a szeretet, hiába a 4 év, egy hónap alatt kihevertem a szakítást. Ha 3 év után szakítunk, még egy darabig szenvedtem volna.

Tehát fél év... El tudom képzelni, hogy épp a legnagyobb lánggal égek a szerelemben, ha ekkor kidob, lehet hogy hónapokig szenvednék.

2012. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják ne menjen bele az ember amíg nincs túl az előzőn.


Van akinek fél éves kapcsolat is sok de van aki egy 5-éves kapcsolat után hamarabb felálll, nem az időtől függ sok esetben.


De ha csak ülsz és gondolkodsz és búslakodsz egyedül azzal nem fog elmúlni semmi.


Én belementem rögtön másik kapcsolatba és jót tett. ÉS megtaláltam benne mindent.


Van aki nem talál úgymond eleget a másik emberben ezért nem képes túllenni az előzőn.

2012. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy fél éves kapcsolatom. 3-4 hónap után elkezdett érdekelni valaki nagyon, és elkezdtem találkozgatni vele, az exemn a nyomába sem ért, annyival jobban szerettem az új srácot az első pillanattól kezdve. Viszont az exem elhordott minden sz*rnak, mert hogy képzelem, h ilyen hamar más kell nekem, és minimum 1 év kellene, h őt elfelejtsem...stb. :D
2012. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!