Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anglia vs magyarország?

Anglia vs magyarország?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy angliában vagy magyarországon jobb élni.

nyelvvizsgám van.


2013. jan. 15. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted?? o.O
2013. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem Egyértelmű!!!:D
2013. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg, kitol kerdezed? Valaki Angliara voksol, valaki Magyarorszagra.

Elni sehol sem egyszeru, az oledbe sehol se pottyintanak munkat, hazat...mindenhol meg kell dolgozni erte.

Ha mar ezt kerdezed, valoszinu nincsenek jo kilatasaid otthon.

Annyi ilyen kerdes van mostanaban...naponta tesznek fel hasonlo kerdeseket. "ird le tapasztalataidat, hogyan jutottal ki", "mit kell tudnom, vinnem, ha ki akarok menni Angliaba"

Rengeteg tapasztalatot olvashatsz. Mar lassan megunnak valaszolni az emberek ezekre a kerdesekre, mert a kerdezo nem veszi a faradtsagot, hogy elolvassa az eddigi kerdesekre a valaszt. Nekem ez pedig csak egyet jelent: ha mar az infokeresesnel lusta, akkor milyen lesz a munkakeresesnel?

Tucatszor megirtam a tapasztalataimat, hogyan jutottam ki Angliaba. Tobb evig szerveztem, utananztem mindennek, mire eldontottem, hogy belevagok. Ez nem egy olyan dolog, hogy eldontom a hetvegen, hogy kilepek Angliaba, es mar jovo heten repulok is. Eloszor szerezz infokat, kezd az olvasgatassal.

2013. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha jo lett volna Magyarorszagon, soha nem hagytam volna el. Szoval nekem Anglia. En is nyelvvizsgaval jottem ki, megsem ertettem semmit....6-8 honap telt el mire mertem es tudtam normalisan kommunikalni.
2013. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!