Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az jelent valamit, hogy...

Az jelent valamit, hogy 5hónapja ugyanazt álmodom? :s

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Foglalkoztat az amit álmodsz, vagy amiről szól. Az, hogy it jelent az egy más kérdés mert az álmok ritkán szólnak arról amiről valójában. Pl. sokan álmodnak erőszakos, homo vagy más szexuális témát mégsem lesz egyik sem meleg, erőszakos vagy aberrált. Persze ha leirod az álmod, lehet tudnának többen is segiteni..
2013. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valamit nem rendeztél le magadban, valami bánt, stb.,

amit próbálsz feldolgozni, de nem tudod...

2013. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arrol szól,hogy én meg a testvérem meg 2barátunk utazunk és autóbalesetünk lesz...
2013. jan. 16. 20:25
 5/7 A kérdező kommentje:
és mindenki meghal..csak én élem túl
2013. jan. 16. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes....
2013. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem elsőre az jut eszembe, hogy nem mutatod ki a családod/barátaid felé, hogy mit érzel irántuk vagy tőlük nem kapod meg azt a törődést amit elvárnál.. Persze lehet prózaibb is, pl valaki elvesztette a számára fontos embert és ez rajtad igy csapódik le. Kicsit jobban kéne ismerni téged a megfejtéséhez..
2013. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!