Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van rossz véleménye...

Miért van rossz véleménye egyes embereknek a Hit Gyülekezetéről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Tapasztalat alapján, ha ismernek tagokat.
2013. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én ismerek onnan de nincs rossz véleményem, ezért vagyok kíváncsi
2013. jan. 16. 16:07
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Engem nem izgat igazán de szerintem azért mert paraszt vakítás és egyébként is 10% ot nekik kell adnod a fizetésedből
2013. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 poet1 ***** válasza:
71%
Nem kell csak lehet a tíz százalékot adni. Ezt nem emberek találták ki,az Írás is beszél róla. Miért vannak rossz véleménnyel? Mert a látásuk nem megfelelő. Pl. azt mondják agymosottak szektája. Rólunk állítják,pedig tapasztalat nélkül, látás alapján ők viszhangozzák amiket a szájukba ad egy két szélsőséges. A gyülekezet még nem vert át senkit,nem foglalkozik adóbehajtással. Ingyenes a belépő,vidám és kedves emberekkel találkozunk. Engem már mind anyagilag,mind lelkileg rengetegszer támogattak.
2013. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 poet1 ***** válasza:
71%
Ja,és ott gyógyultam meg szklerózis multiplexből!
2013. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
poet1: örülök neked, én is így gondolom, és igen az írásban bele van foglalva minden, nem kötelező tizedet adni, amennyit akarsz annyit adsz, persze a tized az jó, akár meg is százszorozhatja az Úr. Amúgy énis Hit Gyülibe járok, és ez nem szekta, minden szabad akaratból történik, és nagyon kedves és segítő emberek vannak ott. Isten Áldjon poet1
2013. jan. 16. 16:28
 7/15 poet1 ***** válasza:
Téged is! :D
2013. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Hát én hallottam olyat, hogy óvónéninél pár hitgyülis szülő felháborodottan követelte, hogy ne hangozzon el többé Weöres Sándortól, A tündér című vers (Bóbita, Bóbita...), mert abban megjelenik a boszorkányság, amikor "szárnyat igéz a malacra", és ez milyen káros hatással van a gyerekekre. Na emiatt már alapból furcsán nézek rájuk...
2013. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Pár éve láttam egy videót. Egy férfi epilepsziás rohamot kapott egy ilyen "összeröffenésen", a "gyülekezet" vezetője (vagy minek hívják) démonokról és megszállásról kezdett hadoválni a "nagyérdeműnek".


Az ilyesmit üldözni kellene.

2013. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vert át senkit ???? :) mást sem csinálnak csak atverik egymást és mindenkit
2013. jan. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!