Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet Miskolcon vagy...

Hol lehet Miskolcon vagy Szolnokon mézeskalács-szívet kapni?

Figyelt kérdés

Miskolcon holnap 2-3 óra tájban, Szolnokon meg péntek vagy szombat délután. Akármelyik jó, csak sürgős.

Köszönöm előre is :)



2013. jan. 16. 23:58
 1/7 anonim válasza:
Ez aztán a témába vágó kérdés.
2013. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen szívmelengető kérdés,az előzőekhez képest :) segíteni természetesen nem tudok :)
2013. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ahhol a pizzát is.
2013. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Süssé vazze! Nem nehéz.
2013. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mentek a piros kezek, mégis hova máshova tudtam volna írni ezt a kérdést?! Egyébként azért idevágó, mert egy lánynak lesz, és mivel fiú vagyok, ezért nem is tudok sütni magamnak. Illetve, mint említettem, időhiánnyal küszködöm. Azaz vagy holnap közvetlen suli után veszem meg, vagy pedig Szolnokon miután leszálltam a vonatról, illetve másnap délután, mikor vége a matekóráimnak. Remélem világos volt.
2013. jan. 17. 01:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert fiú vagy, még nem jelenti azt hogy nem tudsz sütni. Bazzeg srác létemre olyan cukrászati remekeket csinálok, hogy csak na (és nem vagyok cukrász).
2013. jan. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De neked van hozzá időd/felszerelésed. Nekem ez szombat estére kell, úgy, hogy pénteken/szombaton nincs hozzá felszerelésem, egyébként meg koliban vagyok, úgyhogy itt sincs. Azaz mikor hazamegyek (lényegében aludni egyet), akkor van felszerelésem. Viszont anyagom meg tudásom még mindig nincsen. Majd később sütök én, de hát ha MOST kell... :(
2013. jan. 17. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!