Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomtól kaptam egy mézeskal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomtól kaptam egy mézeskalács szívet csütörtökön. Hogy nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés

annyit mondott nekem hogy ezt egy fiú akkor veszi ha komolyabb szándékai vannak a lánnyal kapcsolatba.

És én ezt hogy tudnám viszonozni neki? mert én nagyon komolyan gondolom.


2010. dec. 13. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
De édes :) Találj ki valami apróságot, pl egy válogatás CD. Kicsit retro de bevállik :)
2010. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jajj de ari...ilyen pasi kell nekem is!
2010. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen ?XD én ilyen szabályról nem tudok XD akkor veszek mézes kalácsot a lánykának ha kér XD nem akkor ha hű de komolyak a szándékaim XD elég hülyén nézne ki :P vettem már én is hülyeségeket XD [üveg elfeil toronytól[ persze az igazi alatt :P] francia szarokon át mindent XD [be vásároltam picit franciába XD] de nem azért h ezzel jelezzem hogy most naon komoly dolgokat akarok XD


19F

2010. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gesztus aranyos ja de a mellékelt szöveg botrányos XD
2010. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jófej a srác:) Ezzel a kedves gesztussal akarta kifejezni, hogy komolyat akar tőled:)

19/l

2010. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kokas Lajos ***** válasza:
100%
A régi időket idéző hagyomány. Én is aranyosnak tartom, hogy így gondolkodik még valaki. A búcsúk és vásárok, nem bővelkedtek régen csecse-becse árusokban, főleg hasznos tárgyakat árultak, de a mézeskalácsos elengedhetetlen eleme volt ezeknek az eseményeknek. Valóban csak azok vettek mézeskalács szívet (ami akkoriban nem is számított olcsóságnak) akik jegyben jártak a kiválasztott lánnyal, vagy épp ez volt az amivel a jegybenjárás szándékát közölték. Szép és értékes hagyomány, örülhetsz, hogy ilyen párod van!
2010. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kokas Lajos ***** válasza:
Ja, hogy a kérdésedre is válszoljak: Készíts neki sajátkezüleg mézeskalács huszárt, vagy mézeskalács szívet, aminek a közepébe nem egy tükröt, hanem a saját fényképedet teszed!
2010. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam tükrös szívet barátomtól a búcsúból pedig akkor még csak két hete jártunk, most pedig már másfél évesek leszünk:) Ez egy nagyon szép hagyomány:) Anyukám is kapott apukámtól, és ők már lassan ezüstlakodalmasok:D
2010. dec. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!