Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok. Még soa...

18 éves lány vagyok. Még soa nem volt barátom és a szüleim folyton odavágják, hogy vénlány leszek. Tényleg az leszek/vagyok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, 20 éves kor alatt a legtöbb kapcsolat viszonylag hamar véget ér. Majd úgyis találsz valakit. 18f
2009. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen bunkók a szüleid már bocs,nem hiszem hogy vénlány maradsz emiatt az igazi komoly kapcsolatok 20-as évek végén alakulnak ki.
2009. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szuleid valoszinuleg egy kicsit maradiak. Ebben a szàzadban màr nem szokàs huszévesen férjhez menni
2009. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+nem késel le semmirol
2009. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de tényleg nagy tahók a szüleid.Most mit akarnak?!Hogy minden héten más dugjon meg?Vagy mi?

Dehogy leszel vénlány, akkor legyen barátod,amikor tényleg megszeretsz valakit és ne azért, mert másnak nem tetszik hogy egyedül vagy.

2009. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. aug. 30. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem leszel vénlány, de azért próbálj ismerkedni. tényleg bunkóság volt ezt mondani, de próbáld megkérdezni, hogy miért gondolják így -.-
2009. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!