Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általában milyen típusú...

Általában milyen típusú emberek szoktak nyerni a lottón? Van itt valaki aki már nyert nagyobb összeget? Ha igen mit tett érte? Egyáltalán tehetünk valamit vagy ez teljesen a véletlenen múlik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a szerencsén múlik. Nem véletlenül szerencsejáték :D

Én csak azért lottózok mert ha nem tenném akkor biztos az Én számaimat húznák... és hát akkor nem kicsit lennék ideges :D

2013. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenen múlik. Végül is hatalmas szerencse kell. Ritkán lottózom, inkább csak akkor ha úgy érzem muszáj lottózni Én eddig kétszer nyertem a lottón nagyobb összeget de nem az ötöst.

Egyszer 20 évesen nyertem amikor terhes voltam (1992-ben)

akkor nyertem 4-es találattal 6 millió forintot. Lakást vettem belőle. Jól jött mert nem volt lakásom.

Másodjára pár éve nyertem 4 milliót. A pénzt teljes lakásfelújításra költöttem (lakás felújítás, és bútorok, háztartási eszközöket vettem)

Hogy milyen típusú ember vagyok. Átlagos mint bárki más. Dolgozom, 1 gyereket nevelek..Nem vagyok gazdag ember de nem panaszkodom.

38/N

2013. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyertél már valamit?
2013. jan. 19. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsika nem 38/N hanem 40/N.. Most lesz a szülinapom és a fiúknak otthon mindig azt mondom hogy csak 38 leszek..:)
2013. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Boldog Születésnapot! :)
2013. jan. 19. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:
köszönöm. Megyek veszek is majd lottót, hátha bejön..:)
2013. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem nyertem semmit, igaz nem is lottózok. Csokipapírokat szoktam gyűjteni, nemrég volt a pöttyös játék, egy szatyornyi kódot beküldtem és még csak pendrive-ot sem nyertem.

Az egyik válaszolót nagyon irigylem, én is nyernék pár milliót :))

2013. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egyszer nyertem nagyobbat, de az koránt sem ér a 38 éves hölgy nyomába.. Nekem néhány évvel ezelőtt a 6-os lottón volt ötösöm, az akkor 300 ezer Ft-ot jelentett. Na nem mondom, az is jó pénz, kinek ne jönne jól? és na igen jókor jött, pont karácsony előtt ráadásul :)
2013. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!