Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El lettem könyvelve "a hülyéne...

El lettem könyvelve "a hülyének". Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Most 8-os vagyok, igazából már 6-ban átjöttem ebbe a suliba és már azóta tart ez. A suliváltás miatt az első évben nem voltam valami jó tanuló (kb. 3,7-es átlagom volt), meg az első hónapban csupa rossz jegyeket szereztem, el lettem könyvelve az osztály 2. leghülyébbének. És ez azóta nem változott, akárhányszor 5-öst kapok (de még a 4-esnél is) mindig röhögnek a többiek, vagy megkérdezik hogy puskáztam-e. Ugyan most sem vagyok egy kitűnő tanuló, de a félévim kerek 4-es lett. Hogyan változhatna meg a véleményük?

2013. jan. 19. 19:50
 1/3 anonim válasza:

ha 8.os vagy akkor úgyis a gimis leszel. Akkor új osztályod lesz.

Amúgy meg nem kell az ilyet komolyan venni, hanem vedd lazán, és te is tekintsed viccnek a dolgot. Ha a többiek nem látják rajtad, hogy zavar, akkor megunják előbb utóbb. A lényeg, hogy tanulj továbbra is jól, és a megjegyzést tesznek, akkor ne megsértődj, hanem nevessél.

2013. jan. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
lehet a viselkedésed is rátesz,ahogy reagálsz.viselkedj érettebben :) take it easy
2013. jan. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy teszek mintha vicces lenne, csak magamban zavar.
2013. jan. 22. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!