Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye nem csak velem van az...

Ugye nem csak velem van az hogy Kiközösítettek?

Figyelt kérdés
6.-os vagyok azaz 11 éves. Leányfalusi Móricz Zsigmond általános iskolába járok. 3.-ba mentem oda és nem volt 1 árva barátnőm se.Aztán voltak...De már sokszor kiközösítettek. És már megint Tök jóba voltam osztálytársamal amikór megérkeztem a suliba.Köszöntünk egymásnak rossz kedvem volt mert anya amikor hozott suliba neki az volt. És éppen pakoltam bele a szekrénybe amikor odajött és kérdezte hogy mi az én meg bevágtam a szekrényt és mondtam mit tudom én és kimentem rossz és savanyú arcal telefonálni.Mikor visszamentem (mindent megbeszéltem anyával) Jobb kedvem lett és elkeztem hozzá beszélni.De olyan savanyú képet vágott amikor hozzászoltam.És ő hozzám meg nem szolt. Mikor becsöngettek odamentem hozzá és megkérdeztem hogy mi baja hozzám se szól.Ő ilyen fura hangon hozzám szolt hogy semmi.Láttam rajta hogy épp valami van valami baja van. És akkor amikor kicsöngettek elmentem egy másik barátnőmhöz.Mikor újra becsöngettek utána már láthatólag hozzám se szólt. Mikor kicsöngettek oda se jött hanem ment másokhoz azok meg hozzám se szoltak szintén. És letiltott facebookjárol meg a közös oldalon is megváltoztatta a nevünket meg a jelszót.Mostanába már nem merek hozzájuk szólni.És ez az egész már Hétfő óta így megy. Én vagyok a hibás?
2011. szept. 16. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsidrágám:) 6.os vagy ez a legtermészetesebb dolog. Általánosba elég gyakori ez a kiközösítés dolog. Én egy kis csendes visszahúzódó lány vagyok,mégis el udtam érni,hogy egy csajt kiközösítsen az egész osztály. El fog múlni,találnak mást,aki lehet csesztetni. Ne aggódj ,beszélgess mással..sok sikert puszi:)
2011. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,te vagy a hibás.

Bár még csak 11 éves vagy de biztos hallottad már az arany szabály:

"Az otthoni problémát ne vidd be a munkahelyre(a te esetedben az iskolába),és a munkahelyi problémát (te esetben az iskolai problémákat) ne vidd haza.."


A barátnőd látta rajtad hogy rossz kedved van,,csak segíteni akart,hátha beszélsz vele..erre te?? Csapkodsz az ajtóval???Hát én is vérig sértődtem volna!

Tudod egyszerűbb lett volna ha annyit mondasz neki hogy

-" jaj,a muter tök ideg volt,és most miatta én is ideges vagyok..Ne haragudj de nem vagyok most jó hangulatban"


HA így reagáltál volna,nem lennél kiközösítve.

2011. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a többi lány se akar igazán barátkozni velem.De nem az a lényeg én tök jól meglennék ha nem lennének azok ott 3-man. Mert bántanak.És nem szóval hanem az hogy ott vannak. Nagyon rosszul esik. Kicsi vékony gyenge viszahúzodó vagyok.És hihetetlenül meg tudnak könnyen bántani. Én nem bírom így ki ha ez fog menni.Mivan ha a másik barátnőm beteg lessz? Nem jön suliba? Mit fogok szünetekbe csinálni? És a barátnőm el akar 7.-be menni a suliból. Annyira hietetlenül kiszolgáltatotnak érzem magam....
2011. szept. 16. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Higyj nekem,mi is uyganezt cisnáltuk 6.ban kiközösítettük egymást folyton. Mindig volt egy áldozat. Pár héten belül még a legrosszabb esteben is elmúlt. Kérj bocsánatot a barátnődtől és ennyi. Lazíts már:D
2011. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. Állítólag a fő kiközösítő nem szeret. Pedig a közös oldalunkon minden televolt BFF-es képekkel és pénteken vele mentem haza és hülyültünk. Vasárnap is irogattunk tök jól egymásnak. És előfordult már ilyen és mindig megbocsáltottunk egymásnak még akkor is amikor nem is kértünk bocsánatot. És most meg próbáltam de hozzám se szólt. És nem tudok mit írni neki. És hogy nem kiközösítettek hanem nem szeret... 5 perc alat nem lehet valakit nem szeretni aki 3 éven keresztül aki "a legjobb barátod volt" és mindig megbocsáltottunk egymásnak
2011. szept. 16. 19:14
 6/8 A kérdező kommentje:
És nem tudok tőle bocsánatot kérni mert ismerem úgyis azt írná hogy haggyál békén meg hogy stb... De látom nem érti itt némely ember (nagy tisztelet a kivételnek)
2011. szept. 16. 19:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy ugyan ez a 3 személyes brigáld pontosan ugyan ez azt csinálták hogy fölkeltem beteg voltam nem mentem suliba és fölhívtak hogy idézem " elegünk van belőled nem érdekelsz" És semmi nem volt az ég adta világon!!!! 7-12-nap mulva a kettő reggelinél ki békült velem a fő kiközösítő még nem tudta és csesztetett és 1 perc múlva hozzászoltam ahoz aki ki békült velem és ezt a fő kiközösítő meglátta és ki akart békülni... És ez annyira szánalmas hogy csak akkor békült ki mikor látta hogy kibékültünk miközbe 1 perce még csesztetett
2011. szept. 16. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám :D Általánosban konkrétan 3. osztálytól egészen ballagásig én voltam a kiközösített, volt egy hármas banda, akik kiszúrtak engem és 5 évig pokollá tették az életem. Ha úgy alakult, akkor muszájból bocsánatot kértek majd 1 hét múlva vissza a régi kerékvágásba. Habár akkor utáltam a dolgot, most már úgy látom hasznát vettem a dolognak. Rendkívül higgadt, és kötélidegzetű ember lett belőlem, valószínűleg pont emiatt. És azóta nyíltabbá is váltam.


Tanulság: minden jóban van valami jó... ennyi telik tőlem, bocsi.

2011. szept. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!