Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy egészségfejlesztéssel...

Egy egészségfejlesztéssel kapcsolatos honlapnak milyen címet adnátok? A honlap témái: sport, testépítés, diéta.

Figyelt kérdés
Eddig a Health vagy a Your Life szerepel a lehetséges címek között. Építő jellegű véleményeket és javaslatokat várok. A segítséget előre is köszönöm!

2013. jan. 19. 21:08
 1/3 unimax válasza:

Nekem a Your Life szimpatikusabb!

Ha mégsem a Yort Life lenne akkor,olyat javasolnék amit a potenciális vevő közel érez magához, és tud vele azonosulni. (A Yuor Life is ilyen!)

De ha a célcsoportod Magyarországon van, akkor lehet, hogy célszerűbb lenne magyar nevet adni neki, hogy még személyesebbnek érezze a honlapot, és hogy kellemesen érezze magát az oldalon.

Én tanulok marketinget is, és mivel pont egy honlap szerkesztése közben vagyok, rengeteget olvastam utána mindennek.(Hónapok óta) Ha van kérdésed írj nyugodtan, amiben tudok segítek!

2013. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
58%

STD

avagy sport, testépítés, diéta

VAGY

Your Body!

VAGY

Healthy Life

2013. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :))
2013. febr. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!