Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyek felnőtt koromba?

Mi legyek felnőtt koromba?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék kérni, hogy mit dolgozzak suli után. 9.es vagyok tudom, van még időm eldönteni, hogy mi legyek, de nem tudom, hogy hova mennyek fősulira. Mindenféleképpen állatokkal kapcsolatos munkát szeretnék, mert kiskorom óta nagyon szeretem az állatokat, főleg a lovakat és a kutyákat. Olyan állást szeretnék, amiből azért meg lehet élni. Segítsetek!
2013. jan. 20. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
állatorvos
2013. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Állatorvos azért nem szeretnék lenni, mert nagyon sok évet kell tanulni, hogy az legyen belőlem. Egyik ismerősöm állatorvos és 5 évet tanult gimi után mire az lett belőle.
2013. jan. 20. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg egy lófarm, ahová mehetnek az emberek megtanulni lovagolni. Akkor valamiféle olyan sulit kellene választani ahol a lovakkal foglalkoznak. Lóvász, esetleg.
2013. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!