Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudnád mondani, hogy mi...

Meg tudnád mondani, hogy mi értelme van az életednek?

Figyelt kérdés

Ők például egymásnak voltak az élet értelme

[link]



2013. jan. 21. 16:16
 1/6 szántóvető ***** válasza:
nem tudom megmondani.De nem is keresem a választ,csak örülök hogy élek.(szép történet amit linkeltél)
2013. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a szerelmem és az írás,ha ez a kettő megvan boldog vagyok,bár az írással nem fogok szakmaszerűen foglalkozni:)

viszont ha ez élet igazi értelmét keresed akkor az a boldogság,ha ez megvan már nem is fogod keresni az ilyen kérdésekre a választ:)

2013. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az életem értelme az önmagam megismerése és alakítása afelé hogy ne a fizikai (autók, ház pénz) dolgok vonzzanak.
2013. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. az életnek nincs értelme. Emberek "okos" emberek nem tudják megmondani hogy egyáltalán mi az az "ÉLET"? Hogyan keletkezett honnan jött hová tart stb stb stb. Aztán utána már lehet azon filozofálni hogy hogyan keletkezett az univerzum ki inditotta el az ősrobbanást ha tényleg volt és aki az ősrobbanást elindította az hogyan keletkezett és gí tovább, ebbe bele lehet örülni. Tehát az "élet" jelenleg értelmetlen, Élsz sportolsz esetleg kitűzül egy célt de önmagában akkor is értelmetlen mert egyszer úgyis meghalunk, ahogy a föld is.
2013. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annak van értelme, hogy meghalunk? Egyszer szerinted feltalálják a halhatatlanságot?
2013. febr. 8. 07:44
 6/6 szántóvető ***** válasza:
Klónozás+az emlékek átvitele az új testbe,ez elképzelhető.
2013. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!