Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség kellene nekem eléggé...

Segítség kellene nekem eléggé részletes! Katona szeretnék lenni 19 éves vagyok most szakmát tanulok de nem tetszik! Ezért akarok katona lenni! Debrecenbe szeretnék menni! Hogy müködnek itt a dolgok?

Figyelt kérdés
Barátnőm van nem nagyon szeretném emiatt elhanyagolni! Ha beadtam a jelentkezésem mi következik utánna? ha persze alakalmas vagyok minden szempontból! Kötelező laktanyán lakni? kapok az első hónaptol már fizetést?

2013. jan. 22. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

fizetést nem kapsz. előbb ki kell állni a kb 3 hónapos sulit. Addig 90%os kedvezményed van utazásra. 2 hónap után mehetsz haza először, ha minden igaz.


Katona csak akkor leszel, ha bírtad a strapát és azt mondják ,hogy ok.


Mi családunkban is van katona, de ő nem járhatott haza. Ha viszont megvan a képzés, akkor persze már otthon lakhatsz, de addig semmi.

2013. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TrükkösBélabá válasza:
Alapkiképzés Szentendrén van ,három hónapos ,az alatt hétvégenként mehetsz haza.Hétköznap ott kell aludnod. Jár illetmény is de a pontos összeget nem tudom.De a válaszokat a kérdésedre a toborzó irodában megkapod. De légy résen szeretik a dolgokat megszépíteni. :D
2013. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!