Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » II. világháború. Ti mit...

II. világháború. Ti mit gondoltok erről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem egy embertől hallottam már,hogy nem is volt, meg,hogy amit a történelem-könyvekben írnak róla, az az egész kamu.

De nekem nagyszüleim meséltek róla elég sok mindent. 3 évesek voltak és még most is emlékeznek a repülőkre,ahogy bombáztak meg minden..

Szóval nem hiszem,hogy kamu...Ti mit gondoltok a II. világháborúról?



2013. jan. 22. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt 2.világháború sajnos és elég csunya világ volt :SS

Ez az egész,hogy nem volt 2.világháború kamu!Olyant nem fognak a gyerekekkel tanítani országszerte,az egész világon ami nem történt!

Nekem a dédim mesélt sokat róla az anyukámnak.Én sajnos nem ismertem őt.

Egyébként elég szörnyű volt ahogy több millió embert kivégeztek és a bőrük,vallásuk szerint ítélték meg őket!

2.világháború 1938.9.1-jén kezdődött,mikor a németek megtámadták a lengyeleket.Az iskolában épp erről tanulnuk és elég szomorú,hogy 15 éves gyerekek,az osztálytársaim röhögni tudnak azon,hogy hogy bántak akkoriban az emberekkel.Szomorú,hogy valakik így fogják fel,miközben milliók akik az országunkért harcoltak életüket vesztették.

2013. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vannak ferdítések a történetben minden oldalról, nyilván mindenki a saját történelmét próbálja szépítgetni (lásd pl. a holokauszt tagadókat). De hogy volt, az tény. Az én tatám is akkor tűnt el, mamám a pincében rejtőzködött a bombák elől és halasztott egy évet az iskolában, egy ismerősünk pedig elszökött az orosz fogságból.
2013. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!