Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, van esélyem...

Mit gondoltok, van esélyem elhelyezkedni egy OKJ-s szakmával a való életben? 20/F

Figyelt kérdés

Logisztikai ügyintéző 2 éves. Nemsokára végzek.

Egyetemet nem is akartam mert felesleges. Van egy középfokú nyelvvizsgám.

Csak azért mert mindenütt ahol ezek a szakmák vannak csak felsőfokú szakképesítést fogadnak el.



2013. jan. 23. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor miért is felesleges az egyetem?

De szerintem ezzel biztosan fogsz találni logisztikai cégnél állást, sok sikert!

2013. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért felesleges az egyetem mert ott töltök 3,5 évet vagy kevesebbet és ezzel még nincs piacképes szakmám. Ha meg tovább tanulok és lesz egy diplomám akkor meg túlképzettség mint kizáró ok lehet az országon belül:))- > erre értettem hogy felesleges az egyetem!
2013. jan. 24. 12:33
 3/4 A kérdező kommentje:

Mit gondolsz hol kellene először kezdenem valamit?? (Elsőnek)


Vagy valakinek akinek már tapasztalata ezzel kapcsolatban, tud valamit ajánlani?

2013. jan. 24. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szerzel diplomát, azt később megbánhatod.

Ha szerzel, azt még letagadhatod szükség esetén.

Egyébként bármilyen nagy gyártó cégnél vagy szállítmányozási cégnél érdemes próbálkoznod szerintem.

2013. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!