Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajléktalannal...

Racska1974 kérdése:

Mit csináljak a hajléktalannal a lépcsőházban az ajtóm előtt?

Figyelt kérdés
Odaszokott egy hajléktalan a lépcsőházunkba, és pont a mi szintünkön telepedett le. Éjszakára jár be, de ha hideg van akkor nappal is. Felszólításra nem megy el, maga alá csinál, a házmester nem csinál semmit. Féltem a családomat, de nekem mindig hamarabb kell elmennem dolgozni, de sokszor felhív a feleségem, hogy nem mernek kimenni. Biztos mindeni emlékszik, hogy nemrég volt egy brutális gyilkosság ahol egy gyereket 2 hajléktalan előbb összevert, majd élve elásott. Tanácstalan vagyok. Hozzá nyúlni nincs gusztusom, de szívesen belerúgnék, de akkor meg engem venne elő a törvény.

2013. jan. 23. 11:38
 1/8 anonim válasza:

Este locsold le hideg vízzel, reggelre már nem fog az senkit megverni, meg elmozdulni se.


Na ez csak vicc volt.Rendőrséget próbáltad már?

Ha az se akkor meg kell fenyegetni.

2013. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Rendőrséget hívd ki.

Elég szomorú, ha a házmester nem csinál semmit, panaszt tennék rá is és leváltatnám.

2013. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs zár az ajtón?

Hozzánk nem tud bejönni,minden lakó zárja kulcsra az ajtót.

2013. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valóban nem hívtam még a rendőröket. Elég csak pl. a tolvajkergetők weboldalon található videókat megnézni, hogy miért nem fordulnak az emberek a rendőrséghez. A ház 10 emeletes, számkódos ajtaja van. Nem tudom, kinek a kódjával jön be, vagy lehet, hogy kifigyelte.
2013. jan. 23. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne Tomcat videói alapján alkoss képet a rendőrségről. Hidd el ha kihívod őket akkor el fogják küldeni a csövest. Vagy ha nagyon nem akarsz a rendőrökhöz fordulni, kérj kölcsön valakitől egy nagytestű kutyát, ha elkezd ugatni az ajtó túloldalán, valószínűleg 2szer is meggondolja, h megvárja-e a sétáltatást.
2013. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam általánosítani a rendőrökkel kapcsolatban. Butaság lenne. Bár a tolvajkergetőkkel együtt érzek, de ez nem tartozik már ide. Ma összeszedtem minden bátorságomat, hogy elzavarom, de ma reggel nem volt ott.
2013. jan. 24. 07:27
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Én a GTA-ban fejbelövöm őket.
2013. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dede2 válasza:
A rendőrök le se szarják, nálunk is ugyanez a probléma én is a 8. kerületben lakom. Egy alkoholista hajléktalan rendszeresen bejár mert itt élnek a nagyszülei de nem engedik be ezért telibe hugyozza szarja a lépcsőházat. Ott alszik fenn mindenéből minden folyik. Lop a lépcsőház gangjáról és eladja a piacon pár forintért amiből megint piát vesz. A rendőrök kivezetik az épületből és ennyi. Ennyit tesznek az ügy érdekében. Ráadásul még 8.kerületi rendőr nem is jött ki...mindig más kerületből jönnek akik nem is ismerik az ügyet...Csak házon belül lehet ezt elintézni de akkor félő hogy engem viszenk be helyette...Szóval jó lenne ha valakinek lenne erre megoldása mer ez nem állapot...
2015. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!