Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ugrik be az egerem...

Miért ugrik be az egerem használat közben bizonyos időközönként a képernyő valamelyik sarkába?

Figyelt kérdés

Mind játék, mind netezés, mind office-ban való munka alatt csinálja ezt, és kb. 4-6 percenként. Eléggé idegesítő!

Optikai SP/2-es egerem van.


Amit már próbáltam: kihúztam a helyéből (nem USB-s, hanem az a zöld színű kerek a csatlakozója), Eszközkezelőben is néztem, de nem jelzett hibát a rendszer.

Mit javasoltok?


2011. szept. 29. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még ~2005-ben egy rádiós vezetéknélküli egerem csinálta ezt, el is döntöttem, hogy soha többé nem használok vezetéknélküli vackokat. A te esetedről nem tudok semmit. Talán valami hajszál került az optikába/egér alá?
2011. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pucold meg a felületet amin van, meg az optikai részét is. ha tovább csinálja vegyél másikat.
2011. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

milyen asztalod van, (felülete színe,stb.? mert az is közrejátszik, hogy másképp veri vissza a fényt az érzékelőre, ezáltal más fele is fog mozogni az egét?

iskolámban rémálom volt, ilyen fehér felület, notebook egerekkel, optiokai és dolgozni se lehetett vele :S

2011. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sima egyszerű faasztalon mozgatom az egerem, egérpad nélkül, de ez nem lehetne gond. Másfelől az egerem nem elmozdul, hanem szó szerint elugrik valamelyik sarokba!
2011. szept. 29. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogj egy A4-es fehér fénymásolópapírt (vagy füzetlapot, ami akarsz, csak ne legyen fényes), ragaszd le a négy sarkánál celluxszal az asztalra, és egeréssz fél órát azon. Ha ez alatt nem jelentkezik a probléma, akkor az asztalod tükröződése okozta (az enyém is szokott a sarokba ugrani, amikor kikopik az egérpad, és kilátszik az asztal alatta).
2011. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy egérpadot, kedves kérdező. Egy TESCO-os egérpad 200ft. Nem egy nagy összeg.
2011. szept. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezt olyankor (is) csinálta, amikor az egér vezetéke valahol megtört, nem érintkezett rendesen.
2011. szept. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!