Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lányt folyamatosan...

Egy 14 éves lányt folyamatosan szexuálisan zaklatnak az iskolában, feljelentést szeretnék tenni és ebbe kellene pici segítség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval a gond az hogy van egy 14 éves lány, akit rendszeresen zaklatnak az iskolában. (Fogdossák, beszólogatnak neki) Első diplomatikusabb megoldás az hogy osztályfőnöknek szólni, majd ha nem csinál semmit akkor az igazgatónak. Nos a probléma itt az hogy még ő sem csinál semmit. A kérdés nehézsége itt jön. Valami törvény leírást szeretnék ezzel kapcsolatba mert feljelentést szeretnék tenni az iskola miatt ugyan is szexuális zaklatás folyik és az egész tanári kar igazgatóság semmit nem csinál. Sőt még a kislányt okolják. És tudni szeretném hogy többszöri beszélgetések után én feljelentést szeretnék tenni az iskola ellen. Erre mi a törvény? Megtehetem ebben az esetben úgy hogy jogos eljárás legyen ez az egész? Nagyon szépen köszönöm a segítségeket, már tanácstalan vagyok.

2013. jan. 23. 20:46
 1/4 anonim válasza:

Ebben az esetben szerintem lehet feljelentést tenni a iskola ellen mert 1.szexuálisan zaklatják és az iskola vezetését ez nem izgatja holott nekik kellene ebben az ügyben lépni.

2.Fogdossák, beszólogatnak neki (szóval lelkileg is tönkre teszik) ezért már alapból igazgatói járna azoknak akik a másik embert terórizálják.

Szóval ez már alapból megéri a rendőrségre fordulni ezzel

2013. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az önkormányzatnál is lehet.Ha nincs külön oktatási osztály ,akkor a jegyzőhöz kell fordulni.
2013. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kik fogdossák? A 14 éves fiúk? Az természetes. Te kije vagy

neki?

2013. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Winnyetúú ***** válasza:
amíg a pedofil tanárbácsi komolyabb lépéseket nem tesz addig szerintem itt a vele egyidős korosztálybeli fiúkról lehet szó
2013. okt. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!