Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz vége annak az...

Mikor lesz vége annak az időnek amikor csak tucatembereket találunk mindenhol, és mikor kezdik el értékelni az egyéniséget és az egyedi dolgokat? Csak engem zavar hogy az emberek 90%-ka megy a tömeg után?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
És az azt jelenti hogy neked is a tömeg után kell menned? Ha meg nem akkor miért zavar hogy mit csinál a többi ember? Jó, nyilván azt fogod válaszolni, hogy ez zavarja a többieket. És akkor? Miért akadályoz téged a többség az egyéniséged kialakításában?
2013. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából kicsit unom hogy mindig kapom a megjegyzéseseket hogy miért nem járok szoliba,vegyek cicnaict,legyen műkörmöm stb mert az a divat és nem igaz hogy nem vagyok képes alkalmazkodni

alapból nem zavarna,de kicsit unalmas úgy bemenni a suliba hogy csak azért furán néznek rám mert nem vagyok képes elfogadni az "ideálokat"

2013. jan. 24. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagy része mindig tucatember lesz, csak a divat változik.

Kicsit gáz, hogy mások megakarnak változtatni, de próbálj meg olyan maradni amilyen vagy:)

2013. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is nagyon unom már. Remélem mostmár hamarosan vége lesz. Mert én is szeretnék tudni könnyebben kibontakozni és másokat is szeretnék látnikibontakozni. Az van az emberek nagynagy része egyszerüen untat.
2013. jan. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# -nak igaza van, amúgy alapjába hülyeség az amikor valaki felvág a hülyeségeivel, hogy "ő egyéniség", bár másrészt szép dolog is, de ne várja el másoktól, hogy pátyolgassák a baromságait. Röhögnöm kell azokon, akik siránkoznak ezen az oldalon, "hogy miért ítélik ez az egyéniségeket". Attól, egyéniség valaki, mert nem érdekli más véleménye!! Nincs rá pecsét, hogy ha az vagy akkor értékes ember vagy és akkor mindenki imád. Ilyen kérdésekkel valaki csak próbál az lenni, mű az egész.

Amúgy én is sokszor teszek az emberek véleményére, van egy egyedi stílusom, de egyáltalán nem érintenek a tucat emberek és nem is dicsérnek, csak a hozzámhasonlóak:))

2013. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bocsi, kimaradt: #1-nek

amúgy hozzám hasonló alatt azt értettem, hogy másoktól különb:)

2013. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tömegközlekedésre mindig elég felszállni. Sok egyforma sérült embertárssal találkozhatsz.

Tavaly volt a 7-esen, vagy 4 lány szinte ugyanúgy volt öltözve. Converse tornacipő, szövetkabát, napszemüveg és iPhone a kézben... volt vagy kemény 8 fok...

2014. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!