Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Heló lányok, mindjárt hányok!...

Heló lányok, mindjárt hányok! Mikor szokás ezt mondani?

Figyelt kérdés
Haverom diszkóban odamondta ezt pár csajnak. De nem értem miért, nem mondta meg. Mikor kell ezt mondani?
2013. jan. 26. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor én 14-15 éves voltam a haveri körben a legnagyobb "casanova" (Ő már akkor 17 volt kb.) mondogatta ezt pár lánynak, akikkel csak kötekedni akart...Ha kicsit jobban belegondolsz ez annyit jelent, hogy aki ezt mondja, csúnyának találja az adott hölgyet/hölgyeket akinek vagy akiknek szól. Hányna a látványuktól, kb. :) De ez már nagyon szájbarágós. Ezzel ezt akarta közölni a lányoknak!
2013. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*lányokkal
2013. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ezt akkor kell mondani, ha valaki nagyon buta, és nincs egy épkézláb mondata, viszont nagyon vagánynak érzi magát, és azt hiszi, ettől annyira menő lesz, hogy a csajok összerogynak előtte.
2013. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Amikor valaki még annál is butábbnak akar tűnni mint amilyen.
2013. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:
sztem ez égő,én sosem mondanék ilyet.ha nektek mondják nem találjátok égőnek a srácot?
2013. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön Stifler ugrik be az Amerikai Pitéből. De nem jelent semmit, ő is csak menőzni akart vele.
2013. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy tapló lehet a haverod,de gondolom ő viccesnek hiszi magát.....ha nekem szólna ilyet egy csávó,biztos beszólnék neki,hogy "Szevasz lúzer,fogd magad azt' húzz el!!"
2013. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó nap paraszt a haverod, én kiütöttem volna a haja alól a csíra gyereket! ;)
2013. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne csináljátok már, néha tényleg jó beszólogatni vele. Mi szép lányoknak szoktuk mondogatni, nem feltétlen kell rajta megsértődni.
2013. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!