Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Köszönő csokor átadásakor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönő csokor átadásakor mit szokás mondani?

Figyelt kérdés

Bárkit kérdezek, ez a válasz: Megköszönöd, hogy felneveltek stb...

Na de mégis mi a stb? Több mondatot kell ilyenkor mondani, vagy elég ha annyit mondok, hogy köszönöm, hogy ilyen jó szüleim vagytok, vagy mit?


2011. aug. 2. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Elég két mondat. Pl: "Köszönöm, hogy lehetőséget adtak rá, hogy ilyen boldog lehessünk ma." Átadod, eldadogod a két mondatot, puszi. Nem kell túlbonyolítani.
2011. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a csokorral szeretném megköszönni,hogy felneveltetek,és mindent amit kaptam tőletek!Pl.
2011. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha "Köszönő csokor" az amit átadsz, akkor majd a csokor beszél helyetted :) Ha köszönőcsokrot adsz, akkor pedig azt mondd, ami a szíveden. Hogy hálás vagy, és jó példát mutattak majd a te gyermekeid felnevelésére is, és köszönsz mindent.
2011. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek igaza van, de akkor is olyan furcsa ezeket a szavakat kimondani. Nem mintha nem lennék hálás mindezekért, nem mintha nem szeretném őket, de én a némaságon gondolkodok. A szemeim és maga a puszi az ölelés az átadáskor biztos beszélnek majd helyettem.
2011. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Illetve az egyszerű "köszönöm" melletti némaságon.
2011. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A "köszönöm, hogy ilyen jó szüleim vagytok" pont jó.


Én nem mondtam semmit, csak odaadtam, aztán puszi-puszi, úgyhogy véleményem szerint egy szimpla köszönöm is megteszi. Túl sok beszédre nincsen szükség, az ember úgyis elmondja a pillantásával.


A "köszönöm, hogy ilyen boldog lehetek ma" mondat tök jó, de szerintem ez egy olyan esküvőre való, ahol a szülők állják a költségeket, és nem az ifjú pár.

2011. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nálunk a párok a másik szüleinek adják a virágot, és annyit mondanak, pl.:

- Köszönöm, hogy felnevelték nekem XY-t

- Köszönöm, hogy lehetővé tették, hogy ilyen boldogok legyünk

- Köszönöm, hogy megadták nekem életem párját


stb.- és a stb.-t a többi variációra értem

2011. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi anyukámmal összeborulva sirtunk... aztán annyit mondtam neki, hogy "tessék" :D nem tudtam többet... ez a "köszönöm, hogy..." nekem nagyon erőltetett, de a másik szülő részére meg még rosszabb! Most valaki komolyan elhiszi, hogy a másik fél anyukája neki nevelte fel a fiát/ lányát?
2011. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi a másik szüleinek adtuk át a csokrot.

Én annyit mondtam, hogy köszönöm X-et. Ezzel nem azt köszöntem meg, hogy nekem nevelték fel, hanem egyszerűen a létezését.

Saját szüleinek ha annyit mond az ember, hogy -köszönök mindent-, akkor szerintem abban benne van minden.

2011. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam kinyögni semmit. Nem éreztem odavalónak a szavakat...

A saját szüleinknek adtuk a viráguk, a másik fél szüleit puszival köszöntöttük.

2011. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!