Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vonaton utazva miért nevetet...

A vonaton utazva miért nevetett ki egy rendőr amikor meghallotta, hogy mit hallgatok?

Figyelt kérdés

A rendőr velem szemben ült egy fülkében.


https://www.youtube.com/watch?v=f_AFhI1Y0DM


31/F


2013. jan. 28. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
őszintén szólva én is nevettem volna.
2013. jan. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó zene,nekem tetszik meghallgattam.Amúgy melyik városban történt ez?
2013. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2xSü ***** válasza:

Látom törölték a poénnak szánt hozzászólásomat.


Ezt most tényleg nem vicc?


Mert nézzük meg ezt a „dalt”. Az első kérdésem: Miről szól? De tényleg? Össze lehetne foglalni pár prózai mondatból, hogy ennek a dalnak mi az üzenete, mi a témája, mit fogalmaz meg? A szöveg néhány jól csengő szótársítás, némi érzelmi töltettel, de összességében az égadta világon semmit nem mond. Valahogy ez jut róla eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=pwDBaOqysC0 (Nem csak a szöveg szempontjából, hanem minden szempontból, dallamvezetés, hangszerelés, stb… De ez legalább szándékosan zenei karikatúra.)


Dallamvezetés: Kb. 4 hang összekötve egy nagyon egyszerű és sablonos dallamvezetéssel, a lehető legegyszerűbb módnál egy fokkal bonyolultabban. De összességében ha valaki tanult egy hangszeren legalább fél évig zenélni, az 2 perc alatt összehoz egy ilyen minőségű dallamot.


Hangszerelés: Kb. a lakodalmas szinti szintjén.


Az írói szándék: Gyerekeknek szánt dal.

A megvalósult szándék: Én nem tudom elképzelni, hogy aki tíz éves elmúlt, annak tetszik egy ilyen jellegű dal. A dal teljesen infantilis, üres, semmitmondó, a magam részéről még gyerekeknek sem ajánlom, mert számukra is van jóval tartalmasabb zene.


Röviden, ha 1-10-ig kellene osztályozni:

Tartalom: 1

Dallam: 2 (Legalább nem hamis.)

Hangszerelés: 2 (Szándékoltan el lehet követni rosszabbat is. Végül is egy kaputelefon zenénél egy fokkal jobb a hangszerelés.)

Összhatás: 1,5 (Talán nem okoz konkrét fizikai fájdalmat, bár határeset.)

2013. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
azé' mer nyócvan éves vagy oszt ilyeneket hagacc hehehe.de most komolyan,a rendör is ember,viccesnsk találta önkéntelen re-akció volt.Bűvös csákó-t szereted?ha elegem van ebből a szájba szekszualitált világból akkor meghallgatom,segít levezetni a stresszt.
2013. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
31/F???
2013. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!