Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy Ausztriában fogok...

Lehet, hogy Ausztriában fogok dolgozni, habár egyre inkább bizonytalanabb vagyok benne, hogy jó ötlet volt-e?

Figyelt kérdés

Teljesen meg vagyok kavarodva a munkámmal, senki nincs aki segítene tudnaott külföldön, max itthonról telefonon, fogalmam sincs, hogyan bánnak a külföldiekkel és még némettel is bajok vannak. Lehet, hogy rossz ötlet volt?

Csak az elején ilyen nehéz, vagy végig ilyen lesz?



2013. jan. 28. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Apám is pont most fog kimenni Ausztriába.
2013. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és?
2013. jan. 28. 11:52
 3/14 szántóvető ***** válasza:
társalgási szinten megy a német?ha lassan beszélnek hozzád akkor megérted?tudsz válaszolni?ha igen akkor nem kell félni.Jó 5let volt.
2013. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de ha nem? arra már ők is rájöttek, hogy a német nem az erősségem, és a telefonban mondták, hogy első sorban olyan munkaerőt keresnek, aki nagyon nagyon jól tud németül....
2013. jan. 28. 19:21
 5/14 A kérdező kommentje:

most épp azon vacilálok vagy megpróbáljam-e vagy sem, ha lenne végre rendes munkám itthon maradnék, de itthon se pénz, se munka, se magánélet, se privátszféra..... azért 3 hét szabadságért is hónapokig könyörögni kellett...


tök tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek.... tud adni valaki valamilyen tippet ez ügyben?

2013. jan. 28. 19:24
 6/14 anonim válasza:

Szevasz!


En december 29-en jottem. Eloszor nehez volt, aztan meg megnehezebb. Nem beszelek nemetul, szerencsere ez nem problema nalunk.

Ugyanakkor a honvagy es a lakaskeresessel kapcsolatos szopasok engem is a padlora kuldtek, meg ahogy tapasztaltam, tobb kollegat is a cegnel az ujak kozul.


De amint van lakasod, es megjott a fizu, es mar tudsz ertelmes melot csinalni a melohelyen, nem csak vakarod, akkor mar jo. Es utana mar egyre jobb lesz.


En meg csak most kezdek el nemetul tanulni, de azt mondjak az a masodik nagy lepcso.

2013. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nem is értem, hogy mit gondolnak azok akik nuku nyelvtudással mennek ki külföldre dolgozni. Nem tudom, ti mit szólnátok, ha egy külföldi jönne ide dolgozni és egy nem tudnátok kommunikálni. Max egy alja munkát lehet így vállalni magyar vállalkozónál, aki meg jól átb*sz.
2013. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na kimentél? :D
2013. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ja, és elég nagy szívás volt az egész, mivel kiderült, hogy átverésről volt szó.

Az már csak hab volt a tortán, hogy ez az egyik legexklúzivabb hely volt. Akkor milyen lehetett a többi?

2013. nov. 27. 15:06
 10/14 anonim válasza:
Jól tették, hogy átvágtak. Ti mit szólnátok, ha egy koszovói vagy mittudomén milyen szegényebb helyről jövő, magyarul nem tudó akarna itt dolgozni.
2013. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!