Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy Ausztriában fogok...

Lehet, hogy Ausztriában fogok dolgozni, habár egyre inkább bizonytalanabb vagyok benne, hogy jó ötlet volt-e?

Figyelt kérdés

Teljesen meg vagyok kavarodva a munkámmal, senki nincs aki segítene tudnaott külföldön, max itthonról telefonon, fogalmam sincs, hogyan bánnak a külföldiekkel és még némettel is bajok vannak. Lehet, hogy rossz ötlet volt?

Csak az elején ilyen nehéz, vagy végig ilyen lesz?



2013. jan. 28. 10:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

kösz szépen!

különösképp a reményvesztettséget, időt, energiát, pénzt is beleértve!

de viszont tiszta szívből kívánom hogy egy nap te is ugyanígy járj mint én, ugyanilyen helyzetbe légy mint én, és akkor lesz tuti, az igazán tuti. Nesze b... +

2013. nov. 27. 23:17
 12/14 anonim válasza:
Hát én nehezen, mert hát biztos jobban tudok németül, mint te és így nem vághatnak át:) Vergődhetsz itt, mert bebuktad, előbb meg kellett volna tanulni németül és majd utána kimenni dolgozni.
2013. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
kösz a pozitív beszólást, remélem, hogy neked is hasonlóba lesz majd szerencséd!
2013. dec. 9. 17:38
 14/14 anonim válasza:
Hát nem állok le vitázni, ami igaz az igaz. Nem bántalak, de ha nem is vallod be, de legbelül tudod, hogy hülye voltál. Megörültél a pénznek, ami itthon szinte álom lenne neked.
2013. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!