Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az angol nők tényleg irigyek...

Az angol nők tényleg irigyek a kelet-európai lányokra?

Figyelt kérdés

Egy Londonban dolgozó ismerősöm mesélte, hogy sok brit nő idegenellenességének az alapja az, még ha ezt néha maguk előtt sem vállalják fel nyíltan, hogy a kelet-európából jött lányok sokkal szebbek náluk.


Állítólag gyakori, hogy sok házasság pont amiatt ér véget, mert a férj lelécel egy lengyel vagy éppen magyar lánnyal, de egyébként is nehezebb pasit találniuk maguknak, mióta egyre több a bevándorló nő, akik többségével külső terén nem rúghatnak labdába. Sőt sok brit férfi szerint nem csak szebbek, hanem sokkal háziasabbak és alázatosabbak a keleti lányok, így sokkal inkább férfinak érezhetik magukat mellettük, mint a már betegesen elnőietlenedett, idegbeteg angol nők mellett.


Tapasztalt-e már más is ilyet, aki Angliában dolgozik vagy hallott-e más ilyen esetekről? Ez egyszerűen csak felkeltette az érdeklődésem.



2013. jan. 28. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem logikus, mert az angol nők tényleg nagyon undormányosan néznek ki. Ugyanakkor az angolok eleve lenézik a bevándorlókat, szerintem esélytelen, hogy egyenrangú társként tekintsenek rájuk.
2013. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

Londonban lakom, es szerintem igaz.


Amikor azt mondtam mindenkinek "ha latok sovany brit not akkor lefenykepezem" senki se vette a poent, mindenki azt hitte rosszindulatu vagyok.


Erre tessek, tegnap olvasom a HVG-n

[link]


Akkor most nincs igazam ?

2013. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem inkább pont fordítva van. Az angol csajok nagyon kedvesek és segítőkészek. Egyik angol csaj ismerősöm külföldieknek szokott segíteni minden félében, például lakás, munkahely, hivatal, közlekedés, stb.

Ingyen!!!

2013. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!