Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már semmi sem a régi. Mit tegyek?

Már semmi sem a régi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tulajdonképpen összevesztem a barátnőmmel. vagy nemis összevesztünk, inkább tönkrement a barátságunk. van egy másik lány, akit én személyszerint kinem állhatok és megvan rá az okom. a barátnőm ezt tudja, ő jóba van vele(persze legyen, ő dolga) de lassan már kezdem elveszíteni.már nem én vagyok az akiben megbízik, hanem ő...már neki mondd el midnent..már állandóan vele van.hiába próbálom tartani a barátságunkat..nem megy...el kell engedjem hogy rájöjjön? vagy nemtudom mit csináljak?! hiába mondtam neki..nem várhatom el, hogy velem barátkozzon. csak egy igaz barát nem csinál ilyet nem?! mit csináljak?hogy hozzam rendbe?

2013. jan. 28. 21:23
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ülj le és beszélj vele ,ha ez után sem javul a helyzet akkor nincs minek erőltetni.
2013. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem válltig állítja, hogy ő se bírja..de annyira látszik rajta hogy vele jobban elvan mint mondjuk velem...mondhatok én bármit..tulajdonképpen én leszek a szar akkoris..
2013. febr. 9. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!